[AD] BulgariaMu 97d99i Exp: 225x Drop: 70%

Споко няма да бъдете както преди :)
Ти пък от къде си толкова сигурен времето ще покаже . Но тук в БГ няма нищо което да се задържи повече от 1 година заради малки сополиви наричащи себе си "хакери" . Така ,че не ми говори кой,как ще бъде ! Гледай в своята а не в чуждата паница ! Поздрави !
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Ти пък от къде си толкова сигурен времето ще покаже . Но тук в БГ няма нищо което да се задържи повече от 1 година заради малки сополиви наричащи себе си "хакери" . Така ,че не ми говори кой,как ще бъде ! Гледай в своята а не в чуждата паница ! Поздрави !

Глупости...

пс: Успех със сървъра...
 
  • Like
Reactions: NEMES1S and Apec
Остава по малко от час до старта !
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Общо Акаунти: 31
Не мисля ,че ще се получи
 
защо немога да се регна дава ми някаква грешка ?
 
Целия сайт ти дава грешка , ти питаш каква грешка ОМГ о_O

EDIT:Управи се :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S
Този сървър преди беше от водещите при ретро версиите, но сега не знам какво ще се получи.
Успех. :)
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
СЕРВЕР

5/10
Сервера Нее Много Добьр 250 ехп.... спотовете са тьпи.. но сайта ми хареса :)
 
Криеш колко online имаш. Това не ти е никакъв + защото примерно аз и много други играчи търсим развит сървър с повече online играчи.
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Не го крия ще го оправя по късно имам 17 онлайн не работи показват се 5 !
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
За 1 ден и 3 часа 14 реса ли се правят? Или ползват хак или се случват някакви аномалии.. :D
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
За 1 ден и 3 часа 14 реса ли се правят? Или ползват хак или се случват някакви аномалии.. :D

И аз това викам... (chuckle)
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Тоя сервер ще го пуснеш ли най-накрая ????
 
Че той не е спирал бе ...
EXP -то е дигнато на 350 , Дроп - 90%
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NEMES1S
само на мен ли ми се струва или просто се е получило земетресение в сайта ? та всичко се е разместило
 
  • Like
Reactions: NEMES1S