[AD] BonesMu 97d99i Exp: 5000x Drop: 50%

1. Даже нямаш пълните смс-номера , смисъл 1,20 / 2,40 / 6,00
2. Какъв е смисъла от (webshop) , като е с 3 опции.
3. Баланс никакъв нямаш.
4. Много бавно ти отваря сайта , чаках някъде от сорта на 2/3 мин излезе ми нямате достъп и след 1 мин ми го отвори.

Лек ден нямам намерение да губя време за сървър , който няма да издържи и 1/2 седмици. Приятна вечер.

Такава версия максималните опции допустими са до 2 , до колкото съм играл тая версия станат ли повече и без баланс е ташак от до. но успех
 
Last edited:
1. Не желая да ги имам !
2. Така ми допадна !
3. Тества ли го да и ги говориш тези неща ?
4. Сайта си го отваря бързо !
5. Ще видим колко 1 седмица ще издържи, приятна вечер !
 
Преди да осъждате нещо,може първо да го пробвате,а ,ако не искате да го пробвате - по-добре не обиждайте. Нито един сървър не е перфектен. На мен ми харесва. Да! Има неща за изпипване,но винаги ще има нещо,което да се "бутне" . Забавлявайте се просто... That's it. Peace!
 
Добре всички го хвалите пък има по 2/4 онлине , защо ли и какъв баланс може да се извади на тая версия с 3 опции на итем ? Като си имаш на представа с 2 опции след 45 000 точки става вече боза играете до , който удари първи без интерес.
 
the server TRANSFERRED in a company to install a new scheme LiveGuard Premium + Block Port for block blaster editor ;) 29/7 Online
 
the server TRANSFERRED in a company to install a new scheme LiveGuard Premium + Block Port for block blaster editor ;) 29/7 Online

Much good very english so woow!!!
 
Server offline for 1 hours ! Да те попитам само нещо ... Ти луд ли си или да ?!?!?!?
 
Между другото 1 час мина преди няколко часа и няма сървър, админе?
 
хаха
Total Accounts: 1
Total Characters: 1
Total Guilds: 0
Online Users: 0
Server Status: ONLINE
 
>>> PrideMU <<<

Sorry for all ....

Please Download the New Client !
We added Live Guard Antihack !
We buy VPS-Machine !
We have 100Mbs Network speed !
No more Stop and Restart !
Server is online 24/7

- Reset Event -
First 5 players who make 80 resets will receive:
1st- 5000 ; 2nd- 4000 ; 3rd- 3000 ; 2rd- 2000 ; 1rd- 1000 > Credits
 
>>> PrideMU <<<

Sorry for all ....


No more Stop and Restart ! < Това ако може си го снимай и запамети , някаде да ти го гледаш после , като го реснеш пак да го гледаш
 
  • Like
Reactions: rapinpula97
Гледам научил си се да пишеш .... Ще го снимам :)
 
Интересно , онзи ден ми писа , някой от администраторите , че нямало да спира муто ала бала.

Цитирам.
BlackMu: щом така си мислиш поне се научи да ужававаш чуждия труд вложени са и пари тука :)
При мен си играл също и хората който са играли при мен знаят че няма слабо имам сървър който се е доказал доста годинки


pridemu.top не отговаря твърде дълго време.
Може би имахте предвид MU Online Server - PrideMU Season 8 Ep3
Потърсете „pridemu top“ с Google
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
 
Това да ме цитираш е грозно, единствено помощ имаха от моя страна сървъра не е мой, че да ти гарантирам нещо и да ми изкарваш думите ми извън контекста. Оказа се че това момче което го държеше този сървър всъщност беше като келешите който си мислят, че като пуснат Му Сървър ще изкарват пари. Беше вложил определена сума за хост но Сървъра нямаше никаква поддръжка от негова страна всичко измислено от него беше с цел печалба, така че ще те помоля единствено моето име никъде да не го мешаш
 
мхм ОК :D

Дословно съм направил (copy paste) , кое съм вадил ако искаш снимка да направя :D
 
Да вадиш пари от МУ :D: поне да беше питал вадят ли се пари преди да пускаш сървъра хаахахахх