[AD] BloodRaven wow Instant 80

Buk7op

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
4
WoW-WarZone

- Интернационален сървър
- Страхотна общонст
- Добра връзка, няма лаг
- Хост с последен модел хардуер
- 99.9 Работещи таланти
- 99.9 Работещи Raids & Dungeons
- Инстант 80
- Собствен екип, който се грижи за fixes and updates


Website:
http://ravencrest.dyndns-server.com/

Forum:
http://bloodraven.dyndns-server.com/forum/

Game Account Create Page:
WoW Server



BloodRaven Wow е нов сървър, но с доста опит на администрацията. Ние можем да ви предложим професионално направен сървър с напълно работещи райдове и инcтанси. BloodRaven Wow има един реалм- BLOODRAVEN .


BloodRaven Wow е първия български интернационално ориентиран сървър, нещо ново, нещо различно от всичко, което сте виждали в България до сега. Тези приказки не са празни, посетете сайта ни, форума ни и само от тях ще видите разликата от всичко друго предлагано в България. Ние залагаме на професионализма и удовлетворяването желанията на потребителя.
Посетете ни!
 

lisichok

New Member
Joined
Jun 14, 2010
Messages
306
Reaction score
35
Недей писа глупости само. Първо WoW Warzone сега тая пумия на фрий домейн. Ясно ми е вече колко сте сериозни и колко "злагате на професионализма", направо ме спуквате от смях. :D

P.S. Сайта ако зареди след 20 секунди ще съм щастливец. :D
 

Firewallcho

New Member
Joined
Apr 25, 2011
Messages
323
Reaction score
111
Недей писа глупости само. Първо WoW Warzone сега тая пумия на фрий домейн. Ясно ми е вече колко сте сериозни и колко "злагате на професионализма", направо ме спуквате от смях. :D

P.S. Сайта ако зареди след 20 секунди ще съм щастливец. :D

Сайта ми зареди за по-малко от 3 секунди. Това ,че имаш слаба щайга не значи ,че сайта му е бавен.

Сървъра е хубав, сайта е хубав 9/10 има какво да се желае още.
 

enemysss

New Member
Joined
Jan 27, 2009
Messages
392
Reaction score
54
Сайта ми зареди за по-малко от 3 секунди. Това ,че имаш слаба щайга не значи ,че сайта му е бавен.

Сървъра е хубав, сайта е хубав 9/10 има какво да се желае още.

абе не знам дали неговият е щайга ама за моя мога да кажа че не е и сайта ми го отавя бавно
 

bulle7proof

New Member
Joined
Feb 10, 2009
Messages
344
Reaction score
68
Виждам, че сървърчето пак е живо. Успех надявам се да излезе нещо от него. В днешно време има 2-3 сървъра, които засенчват всички останали.