[AD] BlizzLikeMu 97d99i Exp: 50x Drop: 70%

Darksweb = 1. Mnogo hora go izpolzvat . 2. Neznam dali moga da imam doverie na tes hora koito sa go pravili dali nesa skrili nqkude ne6ti4ko. 3.to dizaina nemi haresva ina4e bih go slojil./
Evaweba = po6ti seki kato gledam e s nego i nemi haresva seki vtori pusnal mu sus 1 i su6t sait pone moje da is4akam da pusne 3 update i togava .
 
1 даркс не го ползват колкото ева 2. можеж да имаш доверие освен ако не си гепиш кредити 3. МеМоС направи 2 нови дизайна
 
Апа и ейся питай 1 можеше да ми истрие ДБ то от Downloads .
 
Апа и ейся питай 1 можеше да ми истрие ДБ то от Downloads .

ти чуваш ли се
Downloads на DarksWeb 0.3 че то не е ли само HTML и няколко променливи |-(
 
Am nz nesum go proverqval no taka mi kaza fr to :D abe moje i ti da go pogledne6 za vseki slu4ei
 
fr-to ti sig e nekuv adski pro mega ultra velik haker bate.. Darkmaster edva li go e pravil toq web za da moje se DROPNE table ot downloads pri tova... pomisli malko
 
Никога не можеш да си сигурен в нещо,ако не си си го направил сам.
Въпреки това аз ти препоръчвам open му уеб clone,малко ще си поиграеш,но е чук.Другия вариянт е evaweb (с малко пипане по дизайна) пак е чук.
 
  • Like
Reactions: jannijanni
Сега сайта как е ? по бива ли Така ?
 
Сега сайта как е ? по бива ли Така ?

Много готин, кърти картон :D:

5093025P.jpg
 
Просто така излиза със Хрома със Мозилата е др ще дам снимка да видите . Някой ако знае как да го оправя да сподели (wheh) .

5093069n.jpg
 
Късмет, обаче уеба е ужасен :Х. Дано сървъра да е добър. Гуд Лък!!! 8/10 заради уеба
 
В нюлса имаш грешка :Д every [WRONG]-one hours - [CORRECT]-every one hour
 
папиши стартс афтер 1 час или нещо такова щот някои може да не погледне датата на поста и да излезе :)
 
отвори си index.php и намери <br><br><br><br><br><br><br><br><br>
и сложи още няколко <br>-та да ти се разпъне newsa :]