[AD] BlizzLikeMu 97d99i Exp: 50x Drop: 70%

Къф ти е проблема незнам ? Много ти плагодаря за коментара :) А и аз footera несъм го барал Battlezone style by Damian & ReaL|Reskin By EvoLuTioN Незнам къде гледаш НО просто неми се говори.
 
BlizzLike Mu Махни го тоя cutenews. За всички хейтъри, които сега ще напишат ето разбирача или хакерчето се обади да спетсят спама ако може :]
 
Може ли да кажеш пречината ? И ако го махна как ва News system да сложа ?
 
има 2 варианта :)
1- Да го направиш от 0лата
2- да го includne6 там където ти започва началната страница но тъй като си дразкаш там .. можеш направо да го изтриеш :)

Мое мнение : Щом знаеш от каде се драска в началната страница за какво ти е още една за същата работа ?

смени color в Option и Ranking :)
 
Сайта ще бъде Off защото ще оправам разни работи и малко работа по дизайна. Сървар старта се удължава със 5 дни .
 
Total Accounts: 5 - seriously?


Вие като имахте 100 акаунта можеби на старта какво направихте бе лешпер , спести спама и млъкни по добре !!!!!!!!!!!!!!! Да нете ритам от днеска до утре ;) Пича неси е пуснал реклама както виждаш се удалжава с 5 дни пускането има време ;)
 
Сайто отново е Online за регистрации. Enjoy!
 
Вие като имахте 100 акаунта можеби на старта какво направихте бе лешпер , спести спама и млъкни по добре !!!!!!!!!!!!!!! Да нете ритам от днеска до утре ;) Пича неси е пуснал реклама както виждаш се удалжава с 5 дни пускането има време ;)

ае ей лешпер пусни ти ве мишкар такъв да ми докараш 100 аццта за 3 дни аре ела да те видим как ще ме риташ че не ми е ясно.. :)
 
ае ей лешпер пусни ти ве мишкар такъв да ми докараш 100 аццта за 3 дни аре ела да те видим как ще ме риташ че не ми е ясно.. :)

Всичко с времето си , скоро ще е ;)
 
Много готино ти изглежда сайта като пуснеш всичките новини :D
5076758e.png

5076757F.png
 
значи сайта има някакъв проблем с това от какъв browser се отваря понеже ви видях че единия е с GoogleChrome а другия е с MozillaFirefox и реших понеже ги имам и двата да тествам и наистина от GoogleChrome изглежда зле а от MozilaFirefox e добре, но не знам как да го оправиш за Google sorry :S

Edit: То дори и с Mozilla не ми харесва това че края там Banner-а влиза в Credits разбира се не критикувам ами просто изказвам мнение :)
 
Пичове сменете го тоя сайт,от личен опит ви го казвам няма да изкарате дълго : )
 
Който нему харесва сайта дане играй който му харесва да играй секи има различна преценка. Не ва карам на сила . Тоз сървар съм го пуснал за фун да са трепим на 25 реса , не за пари или такива простотии както сички др останали сървари ! На който му харесва да заповяда остават 4 дена до пускането му !
 
Който нему харесва сайта дане играй който му харесва да играй секи има различна преценка. Не ва карам на сила . Тоз сървар съм го пуснал за фун да са трепим на 25 реса , не за пари или такива простотии както сички др останали сървари ! На който му харесва да заповяда остават 4 дена до пускането му !
Ти хубаво си го пуснал за fun,аз не ти казвам че не ми харесва на външен вид,просто ти казвам че ако случайно стане нещо голямо няма да изкараш с него.
 
Ем хубаво аре препочъчай някой Web ? Да видя ко ще избереш.