[Help] bla-bla

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Проблемът е такъв. Един приятел- неможе да влезе в MU-то. Т.е., когато влезе и цъкне на бутона за кънект го изхвърля директно. Просто му премахва процеса. Та.. въпросът ми е:

-На някой случвало ли му се е и ако ДА , как го е оправил.
 
Не разбрах само кога го прави когато избере героя или по рано

Като цъкнеш на бутона там който те праща да си пишеш акаунт и парола.
 
Само на този приятел ли или при вскички users?
 
  • Like
Reactions: sNG
Преди време имах същия проблем не мога да вляза в едно му, обаче мога във друго. Пробвайте да изтегли на ново клиента и да влезе пак. Нямам други идеи. Успех :]
 
Преди време имах същия проблем не мога да вляза в едно му, обаче мога във друго. Пробвайте да изтегли на ново клиента и да влезе пак. Нямам други идеи. Успех :]



Всички версий над 1.0м тръгват.
 
Веднъж нямах драйвър за видео картата и вместо да ми лагва ми ставаше така.
 
Всички версий над 1.0м тръгват.

ако е с рутер, пробвайте да стартирате сървъра от Links .
Винаги на версии под 1.0М (99.62Т) се бъгва, и става този проблем
 
Веднъж нямах драйвър за видео картата и вместо да ми лагва ми ставаше така.


Имам всички драйвъри.

ако е с рутер, пробвайте да стартирате сървъра от Links .
Винаги на версии под 1.0М (99.62Т) се бъгва, и става този проблем

Не съм с рутер.
 
този проблем го имах същия.... но при Season 3 и нагоре........ та мисълта ми е, всичко е от main.exe (nqh) ........... аз смених main.exe, и си смених Сериала и ип-то в него чрез Main Cracker :D: Поне аз така си оправих проблема :)
 
този проблем го имах същия.... но при Season 3 и нагоре........ та мисълта ми е, всичко е от main.exe (nqh) ........... аз смених main.exe, и си смених Сериала и ип-то в него чрез Main Cracker :D: Поне аз така си оправих проблема :)

НЕ.
 
ами sNG sorry man, нямам друга идея......

П.С: donetfix има ли инсталнат ?
 
На какъв интернет е този твоят приятел?
 
Аз имаx същия проблем днес но при мен беше от Firewalla, изключете firewalla пуснате сървъра и мисля, че ще тръгне.
 
Да. Пък и да няма- все същото.



Не е от значение интернета.

Има значение интернета понеже ако е на БТК трябва да използва вътрешно ИП в connect servera за да може да влезе в играта....
 
Има значение интернета понеже ако е на БТК трябва да използва вътрешно ИП в connect servera за да може да влезе в играта....

Точно тези неща не ми ги обяснявай. ПАК повтарям и потретвам. Немога да натисна бутона Connect и да ме вкара в Char List-а. Само натискам бутона ,където пише името на сървъра натискам 1 буква и ме изхвърля. (говоря в първо лице и аз нз що)

Аз имаx същия проблем днес но при мен беше от Firewalla, изключете firewalla пуснате сървъра и мисля, че ще тръгне.

Не.
 
Точно тези неща не ми ги обяснявай. ПАК повтарям и потретвам. Немога да натисна бутона Connect и да ме вкара в Char List-а. Само натискам бутона ,където пише името на сървъра натискам 1 буква и ме изхвърля. (говоря в първо лице и аз нз що)



Не.

Извинявай ако сам подзенил знанията ти просто се опитвам да помогна с каквото мога..