Birthday

Не, отвори му бутилка домашна ракия. (nqh)
 
Не пия РАкия! Произвеждам ракия, но не консумирам! Бира и водка !
 
хаха жив и здрав, ама мноо си малък е стегнете са на 14...
ко праиш у тоя форум, крадеш раутата на другите както сички останали,
може ли от 13 годишен да почнеш да крадеш бе пуу... не ва и срам.

иначе ай наздраве :drinks_drunk::drinks_drunk::drinks_drunk:

Тос пък тои кво твое е откраднал бе мишка кат ти нищо не си направил ^^

ПС:Честит рожден ден жив и здрав прав и курав :)
 
  • Like
Reactions: hdimitrov
04-12vw.jpg
избирайте :D:
 
Аз избирам Johnnie walker "Blue Label"
johnnie-walker-blue-label-picture.jpg

370 лева обаче пиеш истинско уиски,пък ако имаш мерак можеш да доидеш до хасково в Club Shock да поръчаш една две бутилки 600 лева струва :)
 
Аз избирам Johnnie walker "Blue Label"
370 лева обаче пиеш истинско уиски,пък ако имаш мерак можеш да доидеш до хасково в Club Shock да поръчаш една две бутилки 600 лева струва :)

Няма смисъл от такава набутвация... Тук в Пловдив направиха Carrefour в Мол Галерия, миналият ден бях и синият лейбъл беше 100лв. бутилката... А останалите марки (Балантайнс, Джони Уокър и т.н.) варираха между 20 и 40-50лв. (nqh) Купуваш няколко = домашна обстановка = мармалад + няколко бири в който и да е бар = много по-тънко + по-голям кеф = дроб-сърма... (nqh)
 
Няма смисъл от такава набутвация... Тук в Пловдив направиха Carrefour в Мол Галерия, миналият ден бях и синият лейбъл беше 100лв. бутилката... А останалите марки (Балантайнс, Джони Уокър и т.н.) варираха между 20 и 40-50лв. (nqh) Купуваш няколко = домашна обстановка = мармалад + няколко бири в който и да е бар = много по-тънко + по-голям кеф = дроб-сърма... (nqh)
100 лева blue label?
Е тука вече ме разсмя!
 
Нямаш си и наидея за какви цени става дума в Карфур... Особено първите дни.. ;) Шашнах се тотално. Тази верига е с най-ниските цени в цяла Европа.