[AD] BG Mu 99.62XT Exp: 450x Drop: 70%

Ами работя по сайта за това от време на време е офлайн. Колкото до реговете, правихме промени в датабазата и трябваше да ги изтрия. Тази идея за МГ няма да се осъщесвти, няма да копираме други сървъри, а и до колкото знам МГ си има крила за него :D . Крайният брой точки не мога да ти кажа все още, но мога да ти кажа, че за БК ще бъде 400, а за другите повече в зависимост от класа им.
 
  • Like
Reactions: Wikko0 and mrrn
демек 150 реса по 400 и още 8к бонус поинтс От Гранд ресовете и как така незнаеш за другите герои след като беше написал че МГ и БК са равностойни :Д а и btw вече можете да качите клиента все пак вече е 28 а не 27 19:00 :) и може да напише разбираемо на БГ колко чеса ще бъде пуснат сървъра не всеки разбира ПМ АМ :) просто го направи от 06.00 PM да е 18:00 българско време :) мерси за бързата реакция и точните отговори !!! ПОЗДРАВИ НА ЕКИПА !
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
БРАВО ЗА РЕШЕНИЕТО ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА СМЯНА НА КЛАСА !!!
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Успех ! 10/10
Виждам старание в цялата тази дандания ... Дано всичко ви върви по план , само нагоре !
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Сървъра е супер ! Освен долните , малки хейтърчета .. Явно си заплаха за тяхните сървъри !
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Сървъра е на линия. Преинсталнахме уина. Вече сме на 7ца. Имаше проблем с много хейтърчета. Явно наистина сме заплаха, но а видим аз няма да се откажа, така както си мислят те :) Ако има проблем с домейна, моля ползвайте Welcome to BG Mu . Чакаме да удобрят промените в DNS-ите . :)
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Тука вече не съм виновен аз. Мойте интернетаджии явно си харесали тая сутрин за да бърникат и да спират нета. Сървъра си е на линия.
untitled.jpg
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Защо всеки път като влезна аз от 30 е оффлайн ? или пък няма сайт ? айде стегнете се ... ще си загубите хората...
 
  • Like
Reactions: Wikko0
щях да почна но явно щом не е он ... много често ще спира .. жалко
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Пиши в скайп, ще се опитам да помогна! skype:denislav.0
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Да не би да нямате апетит отностно сайта?
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Server Is Online !!!

Проблемите са оправени и няма краш или флууд
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0