Banner For DarksTeam

trabalero

New Member
Joined
Sep 19, 2008
Messages
109
Reaction score
52
Моят първи банер за DarksTeam. Дано да ви хареса (angel) не съм много добър с PS (doh) но ще се опитвам да направя нещо по-добро от това :)

1427972p.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: kocet0
logo.gif


DarkSteam ли пише или DarksTeam? ::)

btw
харесва ми ::)
 
gj 10/10 :)

Edit :ако може да ми кажеш как се казва този шрифт (angel)
 
Last edited:
става като за първи банер (cool)(shit)
 
Моят първи банер за DarksSteam. Дано да ви хареса (angel) не съм много добър с PS (doh) но ще се опитвам да направя нещо по-добро от това :)

1427972p.png

Ето и един банер от мен ;P за любимият ми форум

1430328n.png
 
71336715.png


ето и моито предложение :D:
 
хмм незнам ако от дълго се занимаваш с ПС бих ти дал 2/10 ако си започнал скоро бих ти дал 6/10
един съвет избери фонт който да се чете
елфа е със сходни цветове като на бг но сякаш неси подхождат много опитай се да намериш по добър рендер
 
Ето още един банер от мен :) Не съм много добър но все пак се опитвам!

1432135i.png
 
  • Like
Reactions: kocet0
сложи една рамка :
1.Направи нов лайер
2.Хвани цялата картина
3.Дясно копче строке и дай "center" 1px
 
Lycian > PS lamer XD Just usual stroke... make gradient stroke and chose something colorfull, then edit the b-level/embos, i recommend stroke or pillow emboss xD
 
Lycian > PS lamer XD Just usual stroke... make gradient stroke and chose something colorfull, then edit the b-level/embos, i recommend stroke or pillow emboss xD

пичага дай на българси |-(
 
misho_rb нообец говоря за 1 черта около цялото
ти докато ми го очертаеш линия по линия.....
тва дет съм му казал се прави за по малко от мин
 
хахахаах нообец ми вика ---> Ей хахорчоу (Elven`извинявай xD) ти говориш за stroke с цвят аз говоря за stroke с градиента |-( (chesan) (katur) (nqh)
 
Абе аи сиктир с твойте 500 кубрилиона марки уе ей.
 
xaxaxa кой се намерил ми се прай на майстор ....... когат се научиш на пс ми пиши смешко..