[AD] BangMu 97d99i Exp: 10x Drop: 40%

Мухаха , и тука ще те бия не се притеснявай :)
Ще има 2,3,4ри ... ;дд
 
Днес като се прибера от работа и разбера утре каква смяна съм може да има Force Start от 18:00, но това ще го обявим публично!
Ще пратя лично съобщение до всички писали в темата + това ще добавя и в самата тема за останалите играчи!
Ще направя тема в форума ни за куестите като се прибера днес.

By: Иван
 
Добър вечер!

Написах една голяма нагледна и много обширна с информация тема за "Quest System"-а може да я видите в нашия форум Цък!

By: Иван

Лека вечер!
 
Благодаря ти,просто не ми беше известен този форум.
 
Още 10 минути до старта... ;)
 
някой ми играе с ника Jazz моля да бъде премахнат
 
Дано да има админи и гмта които следят за нарушения, афк и последствията да са каквито е казано, че ще са без предупреждения.
Хареса ми старта нямаше никакви гафове.
Късмет на сървъра и съм onePain, ако някой почва да ми пише, ще помагам с каквото мога!
 
Сървър-а е много добре, доста е приятно за игра с сичките тези куестове ! Евала. Остана смао да се съберем 50-60 човека и ще мачка!
 
Сървър-а е много добре, доста е приятно за игра с сичките тези куестове ! Евала. Остана смао да се съберем 50-60 човека и ще мачка!

50-60 човека не се правят толкова лесно повярвай. За да направиш 50-60 човека постоянно трябва да има грижи за самия сървър, да има новости и т.н. Сървъра трябва да се различава от останалите, а не да си прилича с други (ставя яко конкуренция). Хората се задържат в сървърите ако има постоянноство (в повечето сървъри го няма), а след като добиеш известен успех с сървъра ще започнат проблемите. Постоянно ще бъдеш подложен на атаки (знам го от личен опит, преди време имах сървър с 100+ онлайн). Затова преди да правите сървъри първо се "бетонирайте" с добра защита, а не при най-слабата атака да спре сървъра и това да му бъде.

Относно сървъра: Добре си се постарал да го направиш, дано да запазиш това старание и за напред и да добавяш новости.

Един съвет: Когато превеждаш от Български на Английски не превеждай в буквален смисъл или с Google Translate, по-добре си намери някой който знае езика и би ти помогнал и дори ако трябва да му дадеш там 5 лева примерно да се почерпи за работата. Защото има чужденци които ще си бият главите да разберат както е написано.
 
Еми този сървър е точно такъв ... Отличава се от другите , в кой друг сървър няма ресове и точките се вземат от Q ?!
Стига да се задържи сървъра , те хората сами ще си дойдат , а до колкото до защитата , нали за това са админите , да следят за хакери :)

Good Luck and Have Fun :)
 
Еми този сървър е точно такъв ... Отличава се от другите , в кой друг сървър няма ресове и точките се вземат от Q ?!
Стига да се задържи сървъра , те хората сами ще си дойдат , а до колкото до защитата , нали за това са админите , да следят за хакери :)

Good Luck and Have Fun :)


Под "Атака" имах предвид сериозни атаки по сървъра, не използването на хакове. Има деца които си играят с "flood" програмки, но има и хора които ги чаткат на добро ниво и нанасят големи щети. При една по-сериозна атака сървъра ще се срути, а това ще повлияе лошо на имиджа му (tmi)
 
Кажи кое не ти хареса на английски език и ще го оправя веднага...като цяло според мен сървъра тръгна добре на хората им допадна надявам се и за напред да е така.
 
Играя от старта, когато мога.
Препоръчвам ви го наистина, супер играчи и тази куест система е много интересна!
Ако искате труден сървър, ето го!
 
Играя от старта, когато мога.
Препоръчвам ви го наистина, супер играчи и тази куест система е много интересна!
Ако искате труден сървър, ето го!

Same... +1
 
  • Like
Reactions: kobebryant
Ще помоля някой да изтрие темата!Хостера се оказа много сериозен и спря сървъра!Съжелявам пичове вината не е моя.