[Help] Ban/UnBan

Evanescence

Active Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
171
Reaction score
116
H1 All.... Sorry che pisha na latinnica no nito 1 flex type ne mi trugva -.-
Nqkoi ako znae kak da gi go napravq Kokato GM se logne v Saita da moje da Ban i UnBan a ako e User da ne mu pokazva taq funkciq i da ne moje da q polzva mersi predvaritelno! i se izvinqvam za latinicata :\
 
от администратор панела www.saita/administrator.php се логваш и му даваш от там GameMaster и ще стани поне така беше при 0.8 доколкот помня
 
Трябва във да имаш файл който да съдържа тази функция(то май на MuWeb 0.8 го има във includes)

Слагаш този код, във user.php там където ще ти е страничката за GM-тата
PHP:
<? require("includes/gm_func.php"); ban_unban($_SESSION['user']); ?>

На мястото на /includes/gm_func.php пишеш файла, който съдържа тази GM опция.
 
Last edited:
от администратор панела www.saita/administrator.php се логваш и му даваш от там GameMaster и ще стани поне така беше при 0.8 доколкот помня
ne iskam ot Administrator.php dava mi tozi error
Code:
Fatal error: Cannot redeclare ban_unban() (previously declared in C:\xampp\htdocs\includes\gm_func.php:2) in C:\xampp\htdocs\includes\gm_func.php on line 11

a eto go i Celiq Cod
Code:
<?
function ban_unban($account){
         require("includes/ctlcode.php");
         require("config.php");
         $check_gm = $db->Execute("Select ctlcode from character where ctlcode='$ctlcode' and accountid=?",array($account));
         $check_gm = $check_gm->fetchrow();

          if($check_gm[0] == $ctlcode){
          Echo ' <span class="style1">|</span> <a href="index.php?op=user&option=gm">Ban/UnBan</a>';
          }
}

function gm($ban_unban){
         require("config.php");     
         $character_check = $db->Execute("Select name from character where name=?",array($character));
         $character_check = $character_check->numrows();
        
           if(empty($character)){
               show_error("$warning_start Some Fields Where Left Blank! $warning_end"); 
           }
           elseif($character_check <= 0){
               show_error("$warning_start Character $character Not Exist! $warning_end"); 
           } else {
                     if($_POST['metod']=='ban'){
                         $met = "Baned";
                         $script = "Update character set ctlcode='1' where name=?";
                     }
                     elseif($_POST['metod']=='unban'){
                         $met = "UnBaned";
                         $script = "Update character set ctlcode='0' where name=?";
                     }  
                    
             $exc_script = $db->Execute($script,array($character));
                           show_error("$ok_start $character SuccessFully $met !$ok_end");
           }


}  


function check_gm($account){
         require("includes/ctlcode.php");
         require("config.php");
         $check_gm = $db->Execute("Select ctlcode from character where ctlcode='$ctlcode' and accountid=?",array($account));
         $check_gm = $check_gm->fetchrow();

          if($check_gm[0] != $ctlcode){jump('index.php?op=user');}
}
?>
 
Като те гледам как "изпушваш", защото не са ти отговорили до час-два....Като ти трябва помощ, дръж се прилично. Не да казваш: "Вече всеки го мързи да помага на другите -.-" Може би този, който знае решението на проблема ти, в момента няма възможност да седне на компютъра или нещо от сорта ... Ае стига съм спамил вече ...
 
На теб хората ти казват как е най-добре ти им се дъхъш!!!
Нее голяма труднос да фанеш файла който искаш да сложиж функците да помислиш да проаш то теи се ичи не сичко на готово и FeliXcat ти каза как да стане малко помисли и си готов!
 
Ve4e vseki go marzi da pomaga na drugite -.-

ами има достатачно [Guideta] вав форума от който можеш да научиш достатачно.Хората не са длъжни да ти помагат,а когато се опитват ти им се надъхваш..::x:
 
Като те гледам как "изпушваш", защото не са ти отговорили до час-два....Като ти трябва помощ, дръж се прилично. Не да казваш: "Вече всеки го мързи да помага на другите -.-" Може би този, който знае решението на проблема ти, в момента няма възможност да седне на компютъра или нещо от сорта ... Ае стига съм спамил вече ...
Ti kritikuva6 vsi4ki! Ima li nov POST trqq da napi6e6 ne6to takova
 
На теб хората ти казват как е най-добре ти им се дъхъш!!!
Нее голяма труднос да фанеш файла който искаш да сложиж функците да помислиш да проаш то теи се ичи не сичко на готово и FeliXcat ти каза как да стане малко помисли и си готов!
Ti Ako go napravi6 tova az 6te se ubiq nai malko 10 Errora 6te izlqzat ''UMNIKO"
 
подкрепям напулно evanescence защото като незнаеш грам php,javascript и тем подобните раоти колкото и да го гледаш нищо няма да направиш та ако искаш 5 години го гледай...а по темата немога да ти помогна
 
Влез в файла ctlcode.php намира се в папката Includes ! промени 32 на 8 и си готов
 
Никога и никаде несам казал, че знам PHP и Java .....
Но поне мога да се сетя как да стане!
А на сичкото отгоре си мн отворен и ми пишеш на латиница.....(без комментар)
Ще е Хубаво да кажеш каф сайт позваш, някой ти каже аз знам как се прави, но просто много знаеш и нее мястото тук да се разправям!
fisherman(спамер) к'фо като незнам, а ве ма мога си го направя нали ве!Да не говоря сега за Web-a ти и за MeMoS, че си крал от него!
 
Last edited:
тоя пък ламер щеше да ми хаква сървъра а едно просто нещо незнае хахахаха....