[AD] BaiGanioMu S3 Ep1 Exp: 70x Drop: 50%

besnia3

New Member
Joined
Feb 24, 2010
Messages
14
Reaction score
4
Welcome to BaiGaniMu:
Website: http://baiganiomu.no-ip.info
Start-23.06.2012 Time-18:00h


Version: Season 3 Episode 1

Experience: 70exp

Drop Rate: 50%

Bless Bug: Off

Monsters HP: 70%

Servers: PVP

Points per level: DK/DW/ELF: 5 - MG/DL: 7

Maximum Stats: 32765

Maximum Level: 400



Character Restart System:

Restart Level: 400

Levelup Bonus Points: 800

Zen for reset: 100000000

Max Reset: 40

[GAME]Server commands /addstr;/addagi;/addvit;/addene;/addcmd;/pkclear;/post

Jewel Success Rates:

Jewel of Soul Success Rate + Luck: 80%

Jewel of Soul Success Rate: 50%

Jewel of Life Success Rate: 70%


Chaos Machine Rates:

Chaos Mix +10: 80%

Chaos Mix +11: 75%

Chaos Mix +12: 70%

Chaos Mix +13: 65%​
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DIVITYMU
ЛТФ!?!? Какви ли имена не измислят вече :D:

5/10 заради името. Сайта и рейтовете ми харесват.
 
ВНИМАНИЕ!!!


Събота от 5:30 до 9:30 ще има бонус EXP!!!


ОТ exp70 ЩЕ БЪДЕ exp100
 
Тоз уеб 50 пъти го смени (smoke)
 
Името е невероятно.

Не знам за играчите, но аз отворих темата само за да видя какви са коментарите за името на сървъра... А да го играя не съм си и помислял, просто никога не бих играл сървър с такова име... Иначе успех от мен! (chuckle)
 
  • Like
Reactions: NEMES1S
Не знам за играчите, но аз отворих темата само за да видя какви са коментарите за името на сървъра... А да го играя не съм си и помислял, просто никога не бих играл сървър с такова име... Иначе успех от мен! (chuckle)

Що за оправдание? Кв'о общо имат името на сървара с играчите? Сякаш ще ходиш на конкурс, на тема кое е най-играното му, и теб би те било срам от това че си надпис BaiGanioMu на блузата. Аре стига бе... този разказ е от българин за българите, и въпреки излагациите все още сме си такива. Във всеки от нас живее този герой, пиинете 100грама и ще се видите.
 
Що за оправдание? Кв'о общо имат името на сървара с играчите? Сякаш ще ходиш на конкурс, на тема кое е най-играното му, и теб би те било срам от това че си надпис BaiGanioMu на блузата. Аре стига бе... този разказ е от българин за българите, и въпреки излагациите все още сме си такива. Във всеки от нас живее този герой, пиинете 100грама и ще се видите.

Точно за това говоря... Ти може би го виждаш в себе си и затова си сложил това име! Всеки самоуважаващ себе си Българин, не би го играл, или поне аз! Както и да е повече няма да коментирам, успех...
 
Dea7h - Princess :*
Има хора по умни от тебе и оценили труда на човека и го играят ... бля бля бля самоуважаващ се българин бягай бе 'БЪЛГАРИНО' ;)
Точно заради това мислене няма да просперираме никога в тая държава .. Името ми гледал 'НИЩОЖЕСТВО' ;)
 
Last edited:
Dea7h - Princess :*
Има хора по умни от тебе и оценили труда на човека и го играят ... бля бля бля самоуважаващ се българин бягай бе 'БЪЛГАРИНО' ;)
Точно заради това мислене няма да просперираме никога в тая държава .. Името ми гледал 'НИЩОЖЕСТВО' ;)

Аз си казах мнението! Не е нужно да ме нападаш със 'принцесо, нищожество' и прочие... Ти щом се смяташ за един Бай Ганьо, играй си сървъра... Аз просто казах, каквото мисля!
пс: Това което съм оцветил с червено - можеш ли да ми го обясниш? |-( За теб всички българи са Бай-Ганьовци и затова не ме смяташ за такъв ли? (chuckle)
 
Dea7h - Princess :*
Има хора по умни от тебе и оценили труда на човека и го играят ... бля бля бля самоуважаващ се българин бягай бе 'БЪЛГАРИНО' ;)
Точно заради това мислене няма да просперираме никога в тая държава .. Името ми гледал 'НИЩОЖЕСТВО' ;)

Абе проспериращия, къде си тръгнал бе?!!?! Дали е по - умен от тебе даже не се и замислям да кажа "Да, по - умен е!"... На 15 години още чака на неговите за 5 лв за кафенце и по цял ден се шматка из улиците, даже и да си по - голям разликата е в това, че вместо да ходиш, се возиш...! Ако ти не си българин, а си от другите си е твой личен проблем, и както виждаш не сме те спирали...! Такива като тебе най ги обичам... говори, говори ама само говори, като си толкоз отворен що не правиш МИЛИОНИ в България, аз ще ти кажа защо, защото си НИКОЙ и такъв ще си останеш ако продължаваш с това ТЯСНО мислене (tmi)
PS: Понеже знам, че ще коментираш, да ти кажа, че аз не съм в БГ, а съм на друго място и ако засягаш темата дали съм по - добре... по -добре недей, защото аз не чакам на нашите и не се шматкам по цял ден ;] А без проблем мога да пия кафенца по 16 лева...(тука не е евтино) :D
 
  • Like
Reactions: Dea7h
Абе проспериращия, къде си тръгнал бе?!!?! Дали е по - умен от тебе даже не се и замислям да кажа "Да, по - умен е!"... На 15 години още чака на неговите за 5 лв за кафенце и по цял ден се шматка из улиците, даже и да си по - голям разликата е в това, че вместо да ходиш, се возиш...! Ако ти не си българин, а си от другите си е твой личен проблем, и както виждаш не сме те спирали...! Такива като тебе най ги обичам... говори, говори ама само говори, като си толкоз отворен що не правиш МИЛИОНИ в България, аз ще ти кажа защо, защото си НИКОЙ и такъв ще си останеш ако продължаваш с това ТЯСНО мислене (tmi)
PS: Понеже знам, че ще коментираш, да ти кажа, че аз не съм в БГ, а съм на друго място и ако засягаш темата дали съм по - добре... по -добре недей, защото аз не чакам на нашите и не се шматкам по цял ден ;] А без проблем мога да пия кафенца по 16 лева...(тука не е евтино) :D

Хора за какво се карате замислете се малко по повърхностно,защо това име с комерсиална цел и нещо различно,защото кой Българин не е чел разказа на Алеко Константинов - Бай Ганьо който него е чел за мен не е Българин.Името е с цел като го прочете и да си каже я BaiGanioMu и да предизвика някакво любопитство.;)
 
Аз към името нищо нямам, желая ти успех с Mu-то ;]
 
  • Like
Reactions: besnia3
Съжалявам, че нямаше сървар за 4часа но се проби травопост от буря, и нямаше ток!
.
 
killar4eto ти закакво се обаждаш? Кадето 2ма си мерят Кур*вете ти си си мушнал гъ*а има една такава поговорка , та впрочие що да съм Бай Ганъо като цъкам сървара???? Тва ето проличава си прощаштината на Българина , и да death ще ти обясна , намеквам че се пишеш за БЪЛГАРИН , но едва ли знаеш Българската история , кой е Васил Левски кога е роден и т.н :) Тва се опитвам да ти вметна ;)
 
NEMES1S гледам навсякаде пишеш някакви шибани коментари даи да видим твоя сървър ?