[Help] Bъпрос за item.bmd, text.bmd etc

BlowMe

New Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
11
Reaction score
1
Здравейте, наскоро подкарах Сървър файлове на сезон 3 еп. 2 + сезон 4 итеми. Та проблема ми е следния: тъй като файловете са пипани и променяни (става въпрос за имена на итеми) аз ги върнах по старо му в сървър файловете, но имената им в играта са непроменени. Това ме навежда на мисълта, че трябва да се променят и на самият клиен. Въпросът е там, че незнам с какво да отворя и променя тези файлове по-простата причина, че са на Kor. Ще има ли проблем ако ги заменя с каквито и да е сезон 4 итем.бмд на английски и ако да как мога да си реша проблема. Тъй като файловете са преправяни би трябвало да може да се променят отново. Благодаря Предварително !
 
Ако съм те разбрал правилно искаш да смениш имената на итемите в играта ?

BMD Editor... едитваш Data/Local/item.bmd в клиента
 
  • Like
Reactions: BlowMe
Не :) Пробвах с всички едитори който намерих. И получавам това:

Цък


П.П. Струва ми се че файлът може да е кодиран (think)
 
Това може да ти излиза ако не си отворил правилно файла..

Отвори едитора > File> Open > Item > след това иконката Open (тази с зелената стрелка) и избери item.bmd

П.С. Дай си скайпа
 
Last edited:
Напълно 1 към 1 го правя и вече съм луднал. Четох по какви ли да не форуми. Пуфф :) И текст.бмд също показва подобни неще. Ами ако заменя файла с някакъв читав дали ще се побърка клиента и трябва ли да сменям всичко в сървър файловете(ланг/кор/.....).
 
Никой ли няма предложения :(
 
Благодаря все пак. След цял ден борба се оправих сам :)
 
Сподели как си се оправил все пак :)