[Release] AWP с мерник

Murder

New Member
Joined
Apr 21, 2008
Messages
502
Reaction score
74
еми няма какво да кажа осфен че awp-то има мерник както на другите оръжия ето картинка:



ПС:слага се в X:\Counter-Strike 1.6\cstrike\
 

Attachments

  • models.rar
    1,016.6 KB · Views: 229
аа Murder мн е як тоя модел е брао братле...Мерси че го намери и го релийсна :D
 
бива въпреки, че на рел ги взимам и без мерник , ама едно ми направи впечетление ... 100 фпс ... :) доста си луд човече :) добро е браво :)
 
бива въпреки, че на рел ги взимам и без мерник , ама едно ми направи впечетление ... 100 фпс ... :) доста си луд човече :) добро е браво :)
Не е нищо чудна махнал е Vertical Synchronization
Колкото до модела ето и едно скриптче което ще ви помогне доста
Code:
bind f "+elven"
alias +elven "+attack2;wait;wait;wait;wait;wait;+attack;wait;wait;wait;wait"
alias -elven "-attack2;wait;wait;wait;wait;wait;-attack;wait;wait;wait;wait"
Целите се с мерника,цъкате f и попаднахте точно там
 
scripts sux...play a normal counter-strike game :)
 
дори и с мерник все още е криво! ... ако си добър на cs можеш да си представиш къде е мерника.
 
дори и с мерник все още е криво! ... ако си добър на cs можеш да си представиш къде е мерника.

правилно!
 
този мерник нее точен се едно си без мерник 7/10
 
този мерник нее точен се едно си без мерник 7/10

Този мерник не за цел да прави AWP-то точно (оръжието по принцип си е криво, направено е за далечни разстояния), а за да ви помогне да придобиете представа къде се целите в момента.

П.П: И спрете да копирате на Bupyc предишния аватар. Дразни!
 
след 1 изтрел с авп-то с включена оптика останалите изтрели са напълно точни пробвайте ;] мерника работи напълно ползвам такъв мерник от 2 години и на авп маповете само 1вия изтрел е с оптика останалите кот уцеля се фащам нещо ;]
 
хахахаахахаха тоя модул мн зле който ми каже че играе с него и убива някой си трия цс-а и сървърите (rofl)
 
този мерник не за цел да прави awp-то точно (оръжието по принцип си е криво, направено е за далечни разстояния), а за да ви помогне да придобиете представа къде се целите в момента.

п.п: и спрете да копирате на bupyc предишния аватар. дразни!

прав си все като го видя този аватар си мисля че е вирус
 
good 10/10 before time i play with this in Uni-Tell WC3[Save XP] :D
 

Similar threads