[Help] Att -> Bmp converter

horsy

Active Member
Joined
May 30, 2009
Messages
503
Reaction score
150
Правя нови карти и дойде момента да видя какво съм направил, но трябва да се едит и картите от самите сървър файлове.
Ако някой има под ръка свестен att -> bmp converter моля да го сподели. От вчера се лутам по форуми, сайтове и т.н.
 
Дали не е от портовете? Мисля че е от това някой от по разбиращите ще потвърди :)
 
Дали не е от портовете? Мисля че е от това някой от по разбиращите ще потвърди :)
Не те разбрах точно, но явно и ти мен. Просто ми трябва да направя един файл от "att" на "bmp" формат. Това е... :)
 
Дали не е от портовете? Мисля че е от това някой от по разбиращите ще потвърди :)
объркал си темата май май

ПО ТЕМАТА: мислаче това ще ти свърши работа и да ти кажа че проблема ти не приключва само с това после трябва да описваш (objects) и кое къде е и т.к което е супер досадно
 

Attachments

  • mapedit.rar
    434.2 KB · Views: 6
  • Like
Reactions: horsy
объркал си темата май май

ПО ТЕМАТА: мислаче това ще ти свърши работа и да ти кажа че проблема ти не приключва само с това после трябва да описваш (objects) и кое къде е и т.к което е супер досадно
Да знам, че е мн досадно. Правил съм го и преди, но нещо се бъгна програмката и пц-то направо забива като я пусна. Сега ще погледна тази :). Благодаря!
 
Last edited: