[AD] AssasinMu 1.0L Exp: 99999x Drop: 80%

реших да го пробвам тръгнах да се регна и кфо да видиш : Connection with SQL Server failed! Error #119
 
site is not bad, but no news (rofl)
Registration is not Working!
Connection with SQL Server failed! Error #119
 
абе вие опсамихте тая тема бе чакаи сега да ви фана аз с кривата мотика :d мм относно сървъра чесно казано не ми харесва оправете малко саита напишете едно сървър инфо абе вобще личи си че сте направили сървъра колкото да си праите кефа
 
кажи като е възможно да се регне некой в сайта
 
Couldn't connect to SQL Server! :D :D Като Правите Нещо го правете хубо поне
 
Connection with SQL Server failed! Error #119 :D :D :D
 
Server is offline ! Ае честито ^^
Admins : 0/10
Site : Няма как да го видя ... ако го пуснете може и да поразгледам (rofl)
Server : 1/10
 
тоя сървър голяма боза излезе значи :d -1/10
 
ей капути смотани като много ви знае устата що не земете да си направите вие сървъри бе.Туй било боза онова било боза аре замалчете си най-добре.като не ви харесва даите <--Back--> и си търсете сървъра който ви харесва ....лай**рчета смо**ни дано да ви изгори комп-а недугави пе**расчета да ви изсъхнат та*аците.
 
Last edited:
Server is offline ! Ае честито ^^
Admins : 0/10
Site : Няма как да го видя ... ако го пуснете може и да поразгледам (rofl)
Server : 1/10

как видя сервера не ми е много ясно но аз не сам виновен че хоста го е спрял!!! :chair:
 
ей капути смотани като много ви знае устата що не земете да си направите вие сървъри бе.туй било боза онова било боза аре замалчете си най-добре.като не ви харесва даите <--back--> и си търсете сървъра който ви харесва ....лай**рчета смо**ни дано да ви изгори комп-а недугави пе**расчета да ви изсъхнат та*аците.

дай да видиме твоя "селянче"
 
кой казал че аз имам е?? идиот