[AD] ArmageddonMU Season V [Exp: 9999x, Drop:100%]

@eXecuteR Пожелавам ти успех със сървъра а мерси за хедерчето :) 10/10 ако има нещо свиркай на сам ще помагам с квото мога :)
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
Всичко е супер само хеадар-а не ми харесва.. не че не ми харесва просто не съвпада с цвета на сайта ;)
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
Колко хубаво- намерих вирус вътре, но не му обърнах внимание ... и хоооп лапнах катура (katur) Съсипа ми Уин-а, сега още си търся свестна 7-мица ...
 
айде само да не ме караш да се смея ок ? 3D.dll ли ти е проблема ? точно така нещо друго ти е съсипало Уина :) недей да си търсиш изкупителна жертва за това което ти се е случило !
 
s3 с хеадър на с5 (rofl) кво да говорим нищо ново под слънцето (rofl)
 
s3 с хеадър на с5 (rofl) кво да говорим нищо ново под слънцето (rofl)

този красив коментар можеше да си го запазиш за себе си, а не да спамиш :)
 
Server Update to Season IV !!! Have nice game !!! :)
 
Браво саита е убиец а пък за сървъра нямам думи 10/10 :) и за напред само късмет ;]
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
10/10 сървърчети си го бива успех за напред братле :)
 
  • Like
Reactions: eXecuteR
Server offline ! 1 съвет : като неискаш да има Statistic в менюто то по добре изтривай и самият модул защото Цък и всичко се вижда. 9/10 за сайта (header-a не си подхожда със сайта ) сървъра и 8/10 за сървъра тей като виждам че макс статуса е 65535 това говори че не са ти изравнени героите (или поне шансът да си ги изравнил сам е нищожен) . Искам при следващият Refresh на сайта да видя Server : Online
И още 1 Много важен съвет : МАХНИ htdocs.rar от htdocs защото ... нали :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: eXecuteR
Server offline ! 1 съвет : като неискаш да има Statistic в менюто то по добре изтривай и самият модул защото Цък и всичко се вижда. 9/10 за сайта (header-a не си подхожда със сайта ) сървъра и 8/10 за сървъра тей като виждам че макс статуса е 65535 това говори че не са ти изравнени героите (или поне шансът да си ги изравнил сам е нищожен) . Искам при следващият Refresh на сайта да видя Server : Online
И още 1 Много важен съвет : МАХНИ htdocs.rar от htdocs защото ... нали :)

Server Offline: в statistics беше бъгната проверката ! Махнал съм изцяло модула. За хеадъра той е временен, htdocs.rar е махнат и само не можах да те разбера за статса :s