[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

направи по 50 рени който сабере итем +2 опции то иначе къв смисъл като трия напраиш 1 инвентар и 1 ковчег и сиг повече ти луд ли си браттт
 
Сега ако тоя zoom влезе и каже, че пак го реска ще се пръсна от смях :D:
Site OFFLINE, Server OFFLINE (n)
 
винаги ще има недеволни до сега никои не ми е казал че не му харесва събират си рените и не се оплакват притятна игра ви пожелавам
 
Братле управи си малко инфото в сайта ,че :) има инфо не за тази версия :)
 
сървъра стартира на 14.11.2013 xp 150 надявам се да ви хареса може да се регвате вече
 
Добрееее да видим :)
 
Last edited:
3098747252.png
 
(rofl) това неговото е сигнатура, а не част от поста му :D:
Сървъра е крайно не сериозен, дано този път не е така и да го задържите по-дълго време и разбира се да имате повече хора ;)
 
  • Like
Reactions: enduwe
старта на сървъра е днес в 20:00 които има желание нека да го рекламира благодаря
 
какво ще кажете да има събота и неделя бонус xp?
 
Егати късмета, направих си герой вдигнах го 6 левел и сървъра спря :D
 
дам късмет сървъра спря защото имах проблем със нета мишок изял кабелчето във мазето ама ето че сме на линия 17 онлине за 7 дена което е добре
 
дам късмет сървъра спря защото имах проблем със нета мишок изял кабелчето във мазето ама ето че сме на линия 17 онлине за 7 дена което е добре

Ахахахахаххаха по-смешно оправдание не бях чувал :D :D :D
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
от доста време не съм писал машината ми изгоря сега съм ви подготвил нов сървър които има желание може да играе старта ще бъде на 09.08.2014 час 20:00 xp 500 клиента е качен
 
Хаиде народе купил съм специално машина за вас силна и се надявам сървъра да се разрастне влезете поиграите и ще видите че ще ви хареса