[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

Абе, вие сте много интересни. Ясно е и ДОКАЗАНО с годините - хубавата игра без уебшоп. Но повярвайте, не е като едно време и никой няма да си хаби нервичките с децата в игра, а ще гледа да припечели някоя стотинка в тези трудни времена.

Всеки един "АДМИНИСТРАТОР" на сървър си има цел. При някои такива, тя е чуждестранните играчи а при други българските.

Замислете се, и пораснете най-вече.. Излезте, подишайте чист въздух, свършете нещо материално и полезно.

Поздрави.
Успех със сървъра какъвто и да е той.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zoon99
Благодаря така е никога няма да е като преди от му не искам да печеля пари защото се занимавам със други неща които има смисъл и там се развивам и верно само деца играят които не знаят какво искат от живота рядко се намират вече сериозни играчи но се надявам след време да се съберем знаеш ли каква е разликата че повече сървъри се пускат от деца на по 15 и после ги рескат след месец защото решават че им е писнало или че нямат хора и хората се лъжат и играят и после няма сървър аз съм на 26 и мисля да го развия сървъра и да вървим напред
 
Last edited:
Сървъра е много добър. Лично на мен много ми харесва, надявам се и на вас да ви хареса :))
 
Днес стартира и фън сървъра радвам се че ви харесва
 
Браво хора един от наи хубавите (97d) сервери. Отличен 6
 
Еми радвам се че ти харесва работим за развитието на сървъра
 
искам да поканя играчите да доидат да пробват обовения сървър 97D++
 
Оправи там където пише KozMU Web ^.^
 
Хората които са правили саита държат да остане Mephisto, Savoy, [KMT]iprodanov, [KMT]NikeR, [KMT]Gasolincho, [KMT]R3sp3k7, [KMT]3yeka за това не съм го махнал мисля горе имаше писано по този въпрос
 
Имаме нови ектри които са добавени към саита :Маркет система можете да си копувате итеми със ,stone,Reni,zen,можете да депозирате Стоне или рени много от играчите искаха да го има и ние го направихме нашия екип е 24/7 за вас имаме и супорт система които има проблем може да ни пише и нова антихак система за да няма хакери надявам се да ви хареса Ние не лъжем колко играчаи има показваме реално колко са на линия
 
Last edited:
20 признака, че прекалявате с MU-то
1.Когато капачките от бира по улиците ти се виждат на-creationi.
2.Питате майка си колко ще ви иска за repair за да ви зашие джоба на якето.
3.Когато те питат защо не си се прибрал, отговаряш "Ми кфо бе нямах портал"
4.Когато намериш камък от улицата се опитваш да го навреш в ризата си...
5....и после ако ризата ти се раздере от камъка крещиш "Мамка му шибания соул пак ми фейлна ризата!
6.Когато си купите маратонки и след месец се скъсат се връщате в магазина да им се скарате,че са били с много малко Durability.
7.Когато майка ти нареди масата с еднакви чинии и лъжици, казваш "Гадни дупери..."
8.Когато във фитнеса не можеш да вдигнеш някой дъмбел си мислиш "That item does not belong to you"
9.Изпиваш всички бири в кръчмата с надеждата да имаш повече Attack Speed.
10.Когато се сбиеш с някой и го пребиеш твърдиш че той не е дигал достатъчно Vitality.
11.Мяташ всички кутии и пиратки вкъщи с надеждата да ти се падне някой предмет.
12.Смяташ че световната парична единица се казва "Zen"
13.Когато карате кучето си да бие заедно с вас големите хлебарките в къщата...."които пускат poison".
14.Опитваш се да изстреляш 255 стрели с лъка на двора.
15.Когато удариш сърна с колата, излизаш да видиш какво е drop-нала.
16.Почваш да се чудиш дали венчалната ти халка дава Excellent Damage Rate
17.Когато има буря заявяваш,че си намерил Scroll of Lightning и вече можеш да пускаш мълнии, и когато гръмне по-силно крещиш "Видяхте ли видяхте ли?"
18.Взимаш чука от баща си с цел да си поправиш тениската.
19.Когато дават бокс и някой нокаутира противника с един удар протестираш - "Сложете му БАН на тоз!Той е с 1-hit hack!"
20.Когато те питат защо закъсняваш, казваш "Ми кво, лаг". :')
 
Last edited:
zoon99 т'ва аз и един приятел го бяхме измислили .
В BattleZone Foruma или в xMU Foruma си го видял ;)

Ама и твоя и моя коментар са SPAM xD
 
фън сървъра ще бъде скоро готов ще почакаш малко
 
Дано за него поне намериш по-добър сайт... Да не се обиждат господата от KMT, но сайта е правен преди толкова време, че вече... те си знаят какво си няма сайта и какво си има :)
 
мен лично ми харесва саита във нета са пълни със шелове
 
Реших да намаля xp и да направя някои промени по сървъра със цел да привлечем хора за това го реснах нямаше хора последните месеци по 1 два макс днес ще го пуснем на 13.07.2013 17.00 часа може да се регвате
 
Хаиде народе налазваите сървъра надявам се да ви хареса
 
(facepalm) Биете всeкви рекорди за ТОП Резтарти на сървъра :O
Аз не разбирам нищо от уебове, ама мога да си оправя уеба колкото да няма хиляди кредити на друго МУ и да си оправя класациите :D: Ноо вие сте уникални, 1 година с този грозен сайт и все още в класациите има Dark Lord, Duel Master и т.н (facepalm)