[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

Сега сме променили това което си казал така че виждаш че не сме мързеливи.ако имаш желание може едно под друго да напишеш какво искаш да променим и ние ще го направим
 
Last edited:
Заповядаите да играете надявам се да ви хареса
 
Сървърът си е много добър. То винаги ще има и недоволни. Ако можете помогнете, както виждате не отказват помощ. Но се направиха доста промени и сега върви нагоре. Пожелавам да продължава все така и успех!
 
Сървара е добър но сайта не ме кефи много функционален е ама малко бавен и неприятен.. Иначе сървъра е почти перфектен има 1-2 неща да се оправят, но иначе е много добър 9/10 заради сайта :)
 
Саита може да е Малко бавен на някои но това е от нета и саита е защитен поне за разлика от другите саитове които са пълни със шелове
 
Connection with SQL Server failed!

Много приказваш и говориш сякаш всичко ти е наред
 
саита беше спрян за две минути поради моя грешка като не знаеш не говори
 
Днес сложихме нова антихак система -MUGUARD ANTIHACK Надяваме се да привлечем повече играчи приятна игра ви пожелавам
 
сайта вече не зарежда бавно :D
 
  • Like
Reactions: zoon99
Дам и за което съм ти благодарен много надявам и играчите да не се оплакват вече и да играят
 
Направихме някои подобрения по сървъра има стабилтен екип които се грижат за сървъра Пожелавам ви приятна игра
 
Сложете покани за DS и BC в шопа. Така няма смисъл от евентите като никои не влиза
 
Направил съм го за да е по трудно това ти е 500 xp не е Фън и без това е лесно
 
Да, сървърчето е лесно и интересно. За разлика от това което играех до вчера има добри идеи които се реализират и админи които да се занимават. Има нужда само от повече хора, и това е нещото с което мога да помогна.
Пуснал съм покана в скайп - ти прецени :)
 
а какво ще кажеш за античиита спорд мен и там можеш да дадеш мнение
 
Еми радвам се че си тествал прави и фън сървър сега за да има за всеки по нещо
приятна игра
 
Страшен тоя админ .....


[20:29:46] dechi: imam kreditite za wings ;]
[20:31:44] Голямчо: taka
[20:31:51] Голямчо: i kakvo ti pi6e ?
[20:32:08] dechi: nishto ;]
[20:32:15] dechi: 4ek da off ot igrata
[20:33:07] dechi: nikade nishto ne mi pishe
[20:33:14] dechi: kade trqbva da gledam vsashtnost
[20:33:18] dechi: da ne propuskam neshto
[20:33:21] Голямчо: dam
[20:33:25] Голямчо: samo malko
[20:33:25] Голямчо: 4ek
[20:47:36] dechi: vleznah v igrata. kaji kato si gotov da izlqza.
[21:14:44] dechi: shte stane li dnes da znam da debna li skype
[22:02:38] Голямчо: еми
[22:02:42] Голямчо: играи си
[22:03:06] dechi: dobre ne mojesh li da mi iztriesh kreditite i da mi addnesh krila ;]
[22:03:31] Голямчо: йиббаво е
[22:03:36] Голямчо: хубаво
[22:03:42] Голямчо: аз какво съм виновен
[22:03:45] Голямчо: че не работят
[22:03:49] Голямчо: тъпите кредите
[22:03:56] Голямчо: толкова итеми падат
[22:03:59] Голямчо: във играта
[22:04:04 | (22:04:07 — редактирано)] Голямчо: се искате да сте със фуллл
[22:04:11] Голямчо: има фън сървър
[22:04:16] Голямчо: влези
[22:04:17] Голямчо: и играи
[22:04:21] Голямчо: (angry)
[22:04:27] dechi: az ne sam kazal 4e si vinoven am kaza 4e ima takava opcia
[22:04:34] dechi: i iskam da se vazpolzvam ot neia

Сега се сещам че си го спомням когато прохождаше в МУ-то. Пак имаше мерак да прави сървър и пак нищо не разбираше, и аз щях да съм му хостър с файловете на Battlezone 0.98r. Аз дето хептен нищо не разбирах му оправях "големите спънки" докато накрая не започна да ми вади и претенции за експ и какви ще са спотовете - неща от тоя род, и не му казах чао. Дано е пораснал и да успее със сървъра, но с такъв манталитет - едва ли. Сървъра иначе става - добре е замислен и има трудолюбиви ГМ-та. Има доста неща за изчистване които са "доста трудни", но се надявам админа да се заеме по-сериозно и да ги оправи.
 
винаги ще има недоволни хора разбира се но това си е във реда на нещата така че мога само едно да ви кажа които не му харесва нека да не постъпва като Dechi
това не е тема за спам а секи да си каже мнението
 
Че това което съм написал не е спам - даже съм изпълнил молбата ти и съм си казал мнението.Този пост е спам - провокиран от твоя спам. Стига чете мнения на този етап, ами оправяй проблемите. Пуснал съм ти част от тях като тема в твоя форум, а даже не си ги видял.