[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

ето ти го
 

Attachments

  • Logo.zip
    688.5 KB · Views: 9
  • Like
Reactions: zoon99
набирам хора които да правят реклама във замяна ще им дам права skype:ivan4o903
 
набирам хора които да правят реклама във замяна ще им дам права skype:ivan4o903

Не искам да го приемаш като нещо негативно което ти казвам, но това ще ти е най-голямата грешка в сървъра. Да дадеш права на някого който ти прави реклама на сървъра, то всеки може да напише 2 реда в форум и да си получи правата, подбирай си разумно екипа, не прави всеки 2-ри Game Master или Administrator.
 
Напълно си прав да ти кажа аз искам да събера 3 ма ама да са читави но много трудно се намират такива хора които имат желание за реклама повечето гледат сетовете и правата
 
Напълно си прав да ти кажа аз искам да събера 3 ма ама да са читави но много трудно се намират такива хора които имат желание за реклама повечето гледат сетовете и правата

На ден имам по 5 предложения да правя ГМ-и всеки казва ,,Ще вкарам хора в сървъра"
Аз му казвам добре кой ти е героя.
Отговарят ми със изречението аз таман се регистрирах :D:

Подбирай си ГМ-ите в крайна сметка ще събереш някой друг човек който да играе сървъра ти и ако някой ти се стори по сериозен го направи ГМ.
Направи си ГМ кастинг в който да пишат Данните си,колко стаж имат в му кой им е героя в сървъра ти и т.н. и накрая ще попаднеш на някого дето става.

Успехи за напред аз така и така не успях да отворя този сайт може да е от нета ми може и от тва че сайта ти е бавен но няма значение.


BTW: @NoFear мислех че ти си един от хората който знаят че ако Уеб Сайта не хване окото на потребителите това означава че сървъра няма прогрес.
Сайтът и как изглежда са едно от най важните неща в сървъра понеже това как изглежда сайтът говори и за самата поддръжка на сървъра.
 
Last edited:
По принцип да но всеки човек си има различна гледна точка така че такъв е живота братле.
За мен всичко трябва да е доста добре направено.
Работя по нещо което е много важно и ще се радвам да ми кажеш мнението си след като го пусна. :)
 
саита ми се отваря бавно поради простата причина че флаша докато зареди и бави саита помоил съм колегата KR373N ако може да помогне иначе се борим саита и сървъра да върви да не спира много се извинявам че става така но за това сме приятели да си помагаме които има желание да драсне на skype:ivan4o903 не отказвам помощт
 
Махни го този грозния сайт.. Предишния беше по-опростен и стилен.
 
какво се опитваш да им обесниш те имам чувството ,че са малоумни вместо да слушат играчите си те ги заплашват с бан .. МАЛОУМНИЦИ !
 
Приятна игра
 
Last edited:
Спирай си сървъра тогава... То сайта говори за сървъра отвътре бе! Ебаси простотиите дрънкаш?
btw: земи научи какво е значението на думата СПАМ :)
 
Новата опция е Stone ranking и Rеna Ranking които събере 400 рени или 300 stone получава итем по избор със 2 опции надявам се да ви хареса
 
Спамери, и неграмотни хейтъри във тази тема като изключим администратора на сървъра, ReSpEc7, NoFear и още 2-3 приятни за четене написани реда от културни социални хора. Как не ви е зрам бе гадняри?

11/10 за сървъра понеже имам честа да помагам на администратора от време на време.
 
  • Like
Reactions: zoon99
Благоря колега малко останаха хората които са читави
 
Добро утро на 10.05.2013 ще пуснем и фън сървър още малко работа остана по него
 
Спамери, и неграмотни хейтъри във тази тема като изключим администратора на сървъра, ReSpEc7, NoFear и още 2-3 приятни за четене написани реда от културни социални хора. Как не ви е зрам бе гадняри?

11/10 за сървъра понеже имам честа да помагам на администратора от време на време.
Човек т'ва не е хейт , влезни в сайта и се поогледай , ще видиш някой основни работи които ще те накарат да затвориш сайта ... Ето например , когато за пръв път видях сайта и видях , че в сайта има УебМагазин , затворих сайта и повече не погледнах темата , а сега когато отворих отново темата видях ,че е написано -WITHOUT WEBSHOP!! , и отново влезнах в уеба , УебМагазина отново го имаше , но щракнах на него и ми излезе грешна страница .... (puke)
Едва ли това само мен е объркало .. (think) Просто не е кой знае колко сложна работа да си оправиш сайта , а ако не можеш намери някой лесен , има много читави сайтове ;)

Все пак 10/10 за сървъра , много издръжлив , явно сте сериозни , но мисля че мързеливи :)
 
Човек т'ва не е хейт , влезни в сайта и се поогледай , ще видиш някой основни работи които ще те накарат да затвориш сайта ... Ето например , когато за пръв път видях сайта и видях , че в сайта има УебМагазин , затворих сайта и повече не погледнах темата , а сега когато отворих отново темата видях ,че е написано -WITHOUT WEBSHOP!! , и отново влезнах в уеба , УебМагазина отново го имаше , но щракнах на него и ми излезе грешна страница .... (puke)
Едва ли това само мен е объркало .. (think) Просто не е кой знае колко сложна работа да си оправиш сайта , а ако не можеш намери някой лесен , има много читави сайтове ;)

Все пак 10/10 за сървъра , много издръжлив , явно сте сериозни , но мисля че мързеливи :)
Значи пич ако не гледаш темата а първо сайта и ако видиш да пише WEBSHOP и веднага затваряш - значи незнам как си позволяваш да даваш мнение дори за който и да е сървър.
Всеки нормален човек първо преглежда инфото после влиза в сайта и като види WEBSHOP първо цъка да види дали наистина го има и тогава преценява. Така че като изразяваш мнение го изрази на базата на някаква мисловна деиност, не на ПЪРВИЧЕН ИНСТИНКТ.....
А да и "Човек т'ва не е хейт , влезни в сайта и се поогледай , ще видиш някой основни работи"...от които ще разбереш дали има WEBSHOP и всичко останало за сървъра...(ти сам си го написал, но явно само си го написал...)
И сега ще помогна на админа да махне WebShop бутона само за да ти направя кефа на теб щото съм пич :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mrrn
Собственика на сървъра не напразно е оцветил WITHOUT WEBSHOP със червено, за да изпъква и да се набива на око.
Колкото до самият сървър и аз мисля така както Wikko0, малко сте мързеливи :angel_innocent: (но от друга страна се занимавате повече за сървърът)
Успех!__
 
@3yeka , аз преди да гледам инфото на сървъра , влизам да видя дали му-то още съществува , и да видя дали ще ме заинтригуват да играя при тях . Първо се гледа сайта , от това ще преценя колко им е мозака на хората дето правят сървърчето ;)