[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

Добре аз не си правя нови акаунт и да гласувам какво се заяждаш
 
Last edited:
На 11.04.2013 във 20:00 ще стартираме офицялно
 
На 11.04.2013 във 20:00 ще стартираме регистрацията е отворена които си е дръпнал клиента няма нужда се да го дърпа
Ем да няма се да го дърпам, като съм го направил веднъж ^_^
Всичко "УЖ" е добре само си оправи "КРАСНОПИСА". :)
 
еми така става като човек бърза и не гледа благодаря че ми каза
 
10 times try register and nothing ! Registration dsn't work !!!! lol !!!!Fix your webpage !!!!

p.s. edit wizard shop add magic and remove kundun staff and chaos staff lol! easy to make wings! :) no evil spirit in shop = good :)
 
Last edited:
Надявам се да ме разберете защо на няколко пъти беше рескан защото имаше хакери надявам се да не се случва повече това Official Start on 13.04.2013 on 18:00
Register is OPEN
 
Last edited:
Сървъра е добре. Има перспектива в него, всеки ден нещата се подобряват, главния се реагира бързо и адекватно, а Гм-тата се стремят да нарпавят играта максимално приятна. Като цяло 10/10
 
Направихме някои обновления по сървъра както виждате и саита е нов надявам се да ме разберете защо съм го реснал и имахме проблеми със хакерите проблема е оправен заповядаите да играем
 
С този гаден уебсайт направо ме губите като играч, който е способен да ви помогне за развитието ... И потдръжката ви е слаба,за съжаление малко са сърварите 97д (hard/normal) които неса популярни :)
 
  • Like
Reactions: enduwe
саита си е супер поне е по добър от другите саитове които ги има във нета пълни със шелове
 
саита си е супер поне е по добър от другите саитове които ги има във нета пълни със шелове

Поне едно OMV/EKO трябва да има все някъде де :blink:
 
  • Like
Reactions: Wikko0
Аз не виждам да има някакъв проблем с сайта.
Функционира си напълно нормално малко е тежък , а пък и ти в сървъра ли ще играеш или в сайта ще дремеш.
В началото като се започна със сървърите имаше ли красиви сайтове според теб аз ще ти отговоря Нямаше :)
Всеки има право на мнение разбира се.
Пожелавам успех на момчето и само нагоре.
 
  • Like
Reactions: Gasolincho
То най-лесно да смениш паролата на сяла в config-a и да заебеш другото ....
Това не е сменено , не от не знаене ,а от мързел .... Нищо не ти е да влезеш в някои файлове от сайта , да натиснеш Control+F и да напишеш КoZMu или там както е , и най-лесното е да го смениш с името на сървъра ти ... Всички сме били новаци , но никой не е стоял с надписи на други мута в сайта си над 1 месец :)
 
ако има някои които разбира от флаш ще съм му благодарен да ми смени името от много време търся човек които да го направи но така и не намерих ако има желаещи skype:ivan4o903
 
супер е направил си го добре може ли да ме намериш na skype:ivan4o903
 
ето ти го файла просто го замести с твоя
 

Attachments

  • Logo.zip
    704.4 KB · Views: 5
  • Like
Reactions: zoon99
може ли да те помоля да махнеш Season 1 защото версията ми е 97D++ много ще съм ти благодарен и благодаря много че ми помагаш ако имаш желание може да доидеш във екипа
може да направим нещо хубаво заедно