[AD] ArchangelMu 97d99i Exp: 150x Drop: 65%

Аз не играя в сървъра ти и не ме заплашвай ,защото сървъра ти днес беше офф да не стане пак така !
 
понеже има такива хакерчета като тебе може да е пробваш със хак вече сървъра се пуска във 1 на обяд ти ми даде стимул да си защитя сървъра макар че хората ще се сърдят сега надявам се е за по добро
 
Last edited:
Аз съм хакер хахахха...Батка аз просто искам да ти помогна.И браво че си защитил сървъра.ЕВАЛА!
 
КоНдоМ не се занимавай с тоя виш, че първите 5 коментара само възхваляват сървъра а са с по 1 пост само, сиг си е правил акаунти и сам си благодари :D
 
Ко стана с официалния старт :Д
 
А да видях ( Warning: mssql_connect() [function.mssql-connect]: Unable to connect to server: 192.168.1.100 in C:\xampp\htdocs\config.php on line 15
Can't connect to mssql server!)
 
Пича май почна сам да си пише коментарите по-горе :D:
Няма сайт.
 
тои само спами искам бан за този човек и ми хаква сървъра мизерзника
 
Искам за последно да кажа че сме на Линия и се надявам да няма Хакери които да ни пречат на тази версия малко е трудно човек да се опази но се надявам да не спираме вече сървъра Приятна игра които иска да помогне за развитието на сървъра :Skype:ivan4o903 Приятна Игра
 
Много ми харесва сървъра 10/10 от мене заповядаите да играем
 
Хаиде народе идва ли започваме да се бием във игра
 
Първия които направи 10 реса получава итем по ибор със 2 опции
 
Много се извинявам имаше доста проблеми напоследък и ви Каня да доиде да играете сложил съм малко повече xp ot 250 на 500 проблемите са оправени вече
 
Хаиде хора идваите да играем вече сме 23 налиния
 
Които доведе приятел ще му дам награда skype:ivan4o903
 
Сървърчрто е много добро. Препоръчвам. 6+
 
Тоя пак започна да си прави собствени регистрации и да си хвали темата , самоче вече и копира известни хора от форума ,което е жалко