[AD] AquaMu 0.98c Exp: 333x Drop: 80%

Status
Not open for further replies.
Твоя стария вече го няма така ,че не виждам какъв е проблема ?
Права над името имаш ли ? Нямаш нали ? Така си и мислех.

По темата:
Успех приятел ;) !
скоро ще го има.. така че .. а и откаде знаеш че нямам :) ще видим по тоя вапрос дали нямам
 
Успех,но с тази версия не вярвам да имаш народ (xaxa)
 
скоро ще го има.. така че .. а и откаде знаеш че нямам :) ще видим по тоя вапрос дали нямам

Еми отивайте в съда и доказвай черно на бяло ,вместо да пишеш тук.
 
Мисля, че бях ясен в първият ми пост?

Ако видя още един път, че рекламираш сървъра си в чужда тема на друг сървър ще има санкции! Вие не сте хора бе...
 
почваите го няма да сажалявате :)

Как да почна сървър при някакъв неграмотник който прави грешка във всяка втора дума? :O
 
attackeR като си толкова сериозен защо тогава сървъра е offline + това и 2 месеца да го правиш нищо няма да направиш след като разчиташ на free webs също така си личи какво лапе си след като едно име неможеш да измислиш

аз ти давам -10/10
 
Аз имам запитване. . . защо на всяка нова тема, влизате и започвате излишни коментари... след това, защо трябва да убивате желанието на пича да се пробва да постигне нещо... взел името да го ползва за сървъра, голяма работа... като, че ли убил някой или му навредил :blink: ммм не мисля ! Пък и след като това име не се ползва, какво толкова, че го взел... оставете пича намира, да се пробва... нали всеки от някъде е тръгнал !!! :censored2:

колкото до сървърчето, аз ще ти дам оценка 10/10 понеже си новак и не искам да ти убивам хъса !!! Успех ! :)
 
Сървърчето беше хубаво но нямаше кой да се занимава с клиента да го оправи за да няма хакери.... както и хост-а с извинение "не е много умен" поради простата причина че му казвам "ИМА СПИЙДЪРИ" той казва "Няма хакери спокойно гледам им статса" :D::D::D::D:
 
хахахха куф хакед ве умник хакед бил просто е спрян защото има проблем с машината
хакед бил
 
немога разбера на каф си праиш в тоя форум .. голям разбирач се извади нестига че крадеш ами си праиш... че не си откраднал нищо...
(ламера си ти)..(chuckle)
 
Скръбна вест

на 31.08.2010г. след хакерска атака, AquaMu затвори врати!

http://aqua-mu.sytes.net/

На едва 2-3 дни.

Дълбок поклон пред светлата ти памет, сървърче!
Погребението ще се състои на 02.09.2010г. от 12:00ч. в кошчето на форума.



От Администратора
 
Скръбна вест

на 31.08.2010г. след хакерска атака, AquaMu затвори врати!

http://aqua-mu.sytes.net/

На едва 2-3 дни.

Дълбок поклон пред светлата ти памет, сървърче!
Погребението ще се състои на 02.09.2010г. от 12:00ч. в кошчето на форума.



От Администратора

Ще присъствам на погребението ;( ;(
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99 and eXSdlO
Хехехе много бързо почина е ;(
 
  • Like
Reactions: eXSdlO
та както казах HACKED (katur)(crazy)
 
Status
Not open for further replies.