[AD] AntraXMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 99%

Dudlee

New Member
Joined
Sep 7, 2012
Messages
13
Reaction score
7
[AD] AntraXMu 98r+post Exp: 500x Drop: 70% NO WEBSHOP!

WEBPAGE:AntraX-Mu 97d+custom
FACEBOOK PAGE: AntraX-Mu FaceBook
FORUM: AntraX-Mu Forum
AntraX-Mu Trailer : AntraX-Mu TRAILER

[ Server Information: ]

Version: 97d+99i
Server Experience: 9999x
Drop: 90%
Zen Bug: On


[ Chaos Success rates: ]

Jewel Of Bless Succes Rate: 90%
Jewel Of Life Succes Rate: 90%
Jewel Of Soul Succes Rate: 90%
Jewel Of Soul Succes Rate + Luck: 95%
Item +10 Succes Rate = 95%
Item +11 Succes Rate = 90%

[ Web Info: ]

Reset Level: 300
Maximum Level: 1000
Maximum Resets: 999
Zen required on Reset 5MIL x Reset
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
Clear Stats: No
Points Per Level: 5/7
Points Per Reset: 10 000
/PK Clear: 15 000 000 x Kills


[ Game Events: ]

Blood Castle Every 1 Hour
Devil Square Every 1 hours
Golden Dragon Invasion Every 1 hour

SOME SCREENSHOTS
fecl.jpg

6rn2u.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Revolution
добавена /reset команда в играта на всеки reset ви дава по 10 кредита
добавена /grandreset команда в играта за нея са нужни 300 reset и 300 level получавате 5000 кредита
 
понеже виждам че не на всеки му е интересна играта, съм пуснал тема сами да изберете каква версия и какъв сървър ви се играе, а аз просто ще опитам да го създам за да има къде да играете : Версията на сървъра
 
понеже виждам че не на всеки му е интересна играта, съм пуснал тема сами да изберете каква версия и какъв сървър ви се играе, а аз просто ще опитам да го създам за да има къде да играете : Версията на сървъра

Хората това са го чували хиляди пъти и не мисля ,че ще ти се доверят.
 
Хората това са го чували хиляди пъти и не мисля ,че ще ти се доверят.

не виждам на какво трябва да се доверят не им искам пари, сами ще се уверят дали може да ми се има доверие когато изберат (handshake)
 
Защото си губят времето да се развиват в твоя сървър и нямат никаква гаранция ,че след 2 седмици няма да им изтриеш героите.
 
Защото си губят времето да се развиват в твоя сървър и нямат никаква гаранция ,че след 2 седмици няма да им изтриеш героите.

винаги съм бил коректен, не виждам защо да трия герои ако има заинтересувани играчи и проекта ми се играе.


Версията и характеристиките на сървъра са сменени обновил съм информацията по горе може да я прочетете. Официален старт : 03.06.2014 от 18:00 часа
 
Last edited:
Всеки нов ИГРАЧ ще получи 7,000 кредита бонус

NEW ERA HAS BEGUN!

Поздрави от екипа на AntraX-Mu!
 
Няма никакво старание в този сървър не вдъхваш на хората доверие.
 
пишиш му във скайпа той даже не влиза измикярска работа ...
 
всички сте големи критици, не съм робот имам и лична работа, в скайп ще вляза. Обидите само показват българската простотия.
 
  • Like
Reactions: Rush
това дето давате 7000 кредита на всеки нов играч е добре но това за 300 реса не виждам смисала ... ? никои няма ги направи, щот ще си направят нов скайп и пак ще пишат...

EDIT : по добре се откажи ... никъв интерес нямам към сървъра щот всичко ти идва само... а така не е интересно...
 
1-во твоят интерес не ме интересува
2-ро така съм решил така съм го пуснал
3-то няма кои да ме измами за кредити ип-тата се следят постоянно.


HATERS GONNA HATE.


Edit : LasTPr0 днес влизах не си писал :)
 
Един сървър трябва да гарантира качество. Хората пращат смс-и за фулл сетове и се кефят и след време горят.. Не съм играл му от много отдавна и да ти кажа не са останали хубави сървъри.. за Български пък да не говорим.. BattleZone кърти.. Не съм хейтър просто не си заслужава така или правиш нещо или не.. пусни анкета а.у .. И имам ацц в сървъра ти и има доста лаг .. само не ми казвай, че хостваш от личната ти машина :D
 
Last edited: