[Help] Anti Hack System

valvers

Member
Joined
Feb 20, 2010
Messages
86
Reaction score
4
Здравейте момчета от няколко дена стоя по няколко часа пред лаптопа за да конфигурирам класически сървър с колеги,версия 97d+99i но притеснява ме факта че мога да влизам с хакове като MuPie,hahamubot и прочие та към въпроса ми може да ми дадете защитна система (т.н анти-хак) с обяснение на БЪЛГАРСКИ език как работи и какво трабяа да направя за да заработи.

Благодаря предварително.


с уважение: г-н Василев

:)
 
Знам, че темата е стара, но на някой друг също може да му потрябва затова ще споделя, че в миналото съм ползвал Pinkoff Anticheat има го тук в DarksTeam и по случайност е с урок на български. Доволен съм от Pinkoff Anticheat блокирал е всичко което съм опитвал на него + Blast Hack който не работи пряко с client-а, след поставянето му ако мога така да се изразя горещо препоръчвам да се "пакне" или там както е термина main.exe за да не може да се премахва .dll файлът от main.exe.
[Guide]Как да си сложим Pinkoff Anticheat
 
Не си слагайте тази система ,много лесно се bypass ,точно за този стар пинкоф има нещо като бъгнато .dll в нета и в много хора с което заменяш antihack.dll и тръгва всичко.
 
Щом е така съгласен съм просто я бях ползвал преди време и нямах никакви проблеми, но явно никой не го е знаел от играчите.
DeadmanWonderland можеш ли да ми препоръчаш защото се бях спрял на тази, някоя аванта пък и да има файда от нея.