[Release] Anti ddos Guardian Plus

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Стабилна Anti ddos система която попринцип струва 140$ ,но тази е кракната ,а ефекта е същия. :)
Общо взето прави следното:

Следи ип-тата и кой колко пакета изпраща и след като засече ,че някой изпраща 2-3 пъти повече от позволените пакети го блокира за 1 ден или колкото вие си определите.

Да си го ползвате със здраве! На мен лично ми е от голяма полза.
Не е като тези бози kiwiguard и т.н ядящи CPU.


En:
Good anti ddos system that costs 140$ but this one is cracked ,it works the same as the premium one!
What does it do? It keeps an eye on the packets sent by users and it blocks the bad packets a.k.a flood packets.

Features:

-Anti ddos
-Anti UDP Brute Force
-IP Blocker
 

Attachments

  • Anti DDoS Guardian 3.1-new.zip
    4.5 MB · Views: 491
fake ay install for windows xp sp 2 no works error
 
Тая програма я имах и много товари..
 
Не знам колко товари ,аз я ползвам на машина с 16гб рам и 4 ядра ,но това което знам е ,че е ефективна срещу ламерите дето флудят.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Тая програма я имах и много товари..

Тая програма изобщо не товари :) на ПРАВЕЦ да я пуснеш и на него ще работи ,за товарене и дума да не става !
 
Тая програма я имах и много товари..

Не знам за какво въобще говориш, като ми е пуснат сървъра,уеб-сървъра,Anti-DDOS Guardian,скайп,Chrome с ~10 прозореца, а знаеш, че по някаква причина Chrome отваря няколко процеса когато работи.. И на всичко отгоре съм влязъл в му, производителността ми се качва до 30% Intel core i-3 ми е процесора с 4 ярда дори не качва едно от тях..
 
Аз съм я пуснал на машина с едно ядро на 3.2 гх с 2.5 рам, и Уиндоус XP никакви ядове бачка без грешка и е супер полезна.
 
Не знам колко товари ,аз я ползвам на машина с 16гб рам и 4 ядра ,но това което знам е ,че е ефективна срещу ламерите дето флудят.

Новото поколение не флудва вече с програми имат си удп бутери тая програма едва ли ще помогне ако 2 ма те флудват с фрии или платен бутер :(
 
На windows server 2012 също не тръгва, но на 7 ца си работи нормално. Лека е за това спор няма, а за бутването satanism е прав никой не се занимава да бутва със собствен интернет. Доколко е реално полезна обаче трябва да се тества макар, че не вярвам че ще спре няколко платени бутъра, дори за 1 не е сигурно. То реално могат да ти флудят DNS сървъра на порт 53, а не твоето PC, и ако доставчика няма защита ще падне интернета на улицата. Ако искате дайте някое тестово ПЦ и ще пробваме.
 
някой знае ли как се настройва? Защото програма е на испански, а вече 2 пъти блокира моето ip :D
 
Не си губи времето с такива програми, няма да те спасят от DDOs