[AD] AnHiMiLaToR Mu 1.0L Exp: 9999x Drop: 50%

Anhi виждам че не си променял логото ако искаш ме намери в скайп : acnapyx95
ще направя 1 :)
 
може ли скупе ман ... по точно намери ме ти ако може : downboy_93
 
Актуалният сървър за 2018-та година вижте от тази тема:
[AD] AnHiMiLaToR's MU 1.0M Exp: 500x Drop: 50%


--
Старото мнение:
Компютъра по някаква причина се е рестартирал, а в момента нямам достъп до него (не съм в сградата). Поръчал съм на един човек, който има достъп до компютъра да пусне сървъра.
 
Last edited:
На хоста му изгоря дъното и захранването, проекта се замразява за неопределено време.
 
Тея 30 човека укотиха работите.. ^
 
ЕЕееехаааа не моа повярвам че още се занимаваш хахахахахаха аз бех първия хостер преди време ако ме помниш ;D са има 2-3 хубави машинки може ти дам едната да пуснеш неш :dd добри сървърчета праише помня. Дай тамън аз имам криптерче, ше вкараме един FUD trojan у клиента, даже антивирусните нема го засичат и ще ги ебаваме яко с кибергейта ;dddd :D
 
ЕЕееехаааа не моа повярвам че още се занимаваш хахахахахаха аз бех първия хостер преди време ако ме помниш ;D са има 2-3 хубави машинки може ти дам едната да пуснеш неш :dd добри сървърчета праише помня. Дай тамън аз имам криптерче, ше вкараме един FUD trojan у клиента, даже антивирусните нема го засичат и ще ги ебаваме яко с кибергейта ;dddd :D
Колко гигабайта е тоя филм да си го сваля. Да видя коренясълите компютърджии..
 
Хайде де , захващай се пак .. че ми се играе 1.0L класиката ^^, преди се намираха по 1-2 сървара 1.0L ама сега вече ...трудноооооооо :(