[Help] AMX Bans

oovan

Member
Joined
Oct 21, 2008
Messages
237
Reaction score
16
Така имам следният проблем като банна той си влиза пка без никакъв проблем ...., а като се опитма да го банна за 2 път ми киква мене и ми пише You are kiked and banned кажете как да го оправя плс спешно ...
 
Грешна конфигурация. Махни го ..
 
значи трябва нов мод ли ???
 
Ами може и с нов, може и да се опиташ да го настроиш, може и въобще да го махнеш....
 
моля те айде да ми нанастроиш 1 и да го качиш плс :p то майче е един файл amxx.cfg
 
Не е така.. И при мен тоя глупав amxbans имаше доста проблеми.. Например когато се опитам да банна себе си, то банва всички останали и накрая мен... Funny ya? :D: Пробвай с тоя bans, където съм сложил доло.
 

Attachments

  • amxbans51b.rar
    3.9 MB · Views: 8
Дръпнах го и сега какво да правя ???
 
Инсталирай го бе... Поне да беше видял, какво има вътре... Тва е цял амх мод.
 
братлета .. не става и не става нее от мода , койот ии мдо да сложа се същото ...
 
Дай точно описание на грешката /снимка и тн../.
 
b0969f0f93291da030a9321bb155690f.bmp


ето снимка
 
Изтрий папката addons, и я замести с тая на Dante.
 
не става пак ...

ако някой то вас е съгласен да ме добави в skype: tkd_mimo и да ми влезе в ПЦ или поне да ми обясни кво да напраа, щото и с тоя амх дето Данте ми даде пак не става ....

П.С. Амх-а не мие 5.1 а си е стар най-обикновен amxbans
 
Last edited:
1. Backup : ADDONS;
2. Изтрий Addons във %/cstrike/
3. Инсталирай Амх мод 1.8.1/0 ( препоръчвам ти 1.8.0).
4. Обедини/Merge папката амх мод х на Данте, с новоинсталираната, замести.
5. Добави папката амх банс в сайта ти.
 
Инсталирай amxbans, направи се админ от сайта (изисква се да спреш admin.amxx и на негово място да сложиш admin_amxbans.amxx и да позволиш admin.sql). И използваи amxmod 1.8.1 .
 

Similar threads