[AD] Alliance Mu -hard

zoon99

New Member
Joined
Jul 15, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Server: Alliance Mu -hard
Server is From:Sofia Bulgaria
Version: Season 3 Episode 2
Experience: 30x
Drops: 55%
Mobs HP: 55%
Bless Bug: OFF
Reset Level: 400
Zen For Reset: 30 000 000
Reset Points : 300
Points Per Level: 5/7
+10 =80%
+11 = 65%
+12 = 60%
+13 = 40%
Wings Rate:
Level 1 - 85%
Level 2 - 60%
Level 3 - 40%
Maximum Level: 400
Maximum Resets: 600
Clear Stats: Yes
Clear Inventory: No
Clear Skills: No
http://alliancemubg.com/
 
защо е нужно да копирате алианс му измислете си 1 име поне ... 0/10
 
hmm 30 xp супер.... ноооо сайт няма :D
 
hmm 30 xp супер.... ноооо сайт няма :D


Това ми е първото предупреждение.
Второто ще е по лошо и по коварно ^^

Махайте news-а до 2 часа.. демек докат се върна
 
Това ми е първото предупреждение.
Второто ще е по лошо и по коварно ^^

Махайте news-а до 2 часа.. демек докат се върна
(xaxa)(dance2)
 
слушаи ся ексипито добре дропа добре :) Сеа смени името махни сичко копирано от дамиан и от sNG и ти прая евала ;)
 
добре кфо печелите като копирате имена и тем подобни? хората веднага ще видят че е некфо бозаво копие и нема да играят ...
 
добре кфо печелите като копирате имена и тем подобни? хората веднага ще видят че е некфо бозаво копие и нема да играят ...

Остай че кат видат че е копирано,но и от този дето са копирали ще си поиграе с серверчето (wait)
 
Остай че кат видат че е копирано,но и от този дето са копирали ще си поиграе с серверчето (wait)

Не само той :* :bleh:(xaixai)
 
само мранкате и спамите квото искат тва да правят да сте закупили някви права над думите написани от вас? не! всеки е свободен да прави квото иска! щом може да се копира ще се копира!
 
Last edited:
само мранкате и спамите квото искат тва да правят да сте закупили някви права над думите написани от вас? не! всеки е свободен да прави квото иска! щом може да се копира ще се копира!

който копира зло намира ;)
 
нз пичове но има dangerlink но със стара database който си помни аццта и пассовете да идва http://213.91.132.2/
 
добре кфо печелите като копирате имена и тем подобни? хората веднага ще видят че е некфо бозаво копие и нема да играят ...
защо китайците копират? за парички. явно е доста печеливш бизнес.
 
И след малко сервера офлине (nqh)
 
HYON прав си но не съм съгласен :) виж сега например според мен неможе на света да има толкова глупав човек че да неможе да си измисли собствените думи... но има мързеливци, които като си напънат мозъка ще изсерят злато с извинение, но уви.... мързелът е заразителен.... но виж че сега ще ги сплашат малко че ще останат без сървър и всичко ще е добре (rofl) (nqh) (handshake) :)