[Release] All in one

Само да попитам, защо аджеба 90% от сайтовете са с бъгнат логин ?
 
Аджеба, не тук е мястото :D:
 
  • Like
Reactions: hungruan
можели някои да ми помогне моля ви

някои можели да ми помогне имам проблем с инсталирането на muweb paket при секи опит ми се показва на втората стъпка Connection with SQL Server failed! Error #119 някои можели да ми помогне. Ако някаи може ми помогне нека дами пише на скупе nakazan83
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hungruan
някои можели да ми помогне имам проблем с инсталирането на muweb paket при секи опит ми се показва на втората стъпка Connection with SQL Server failed! Error #119 някои можели да ми помогне. Ако някаи може ми помогне нека дами пише на скупе nakazan83
попринцип бих ти казал от каде да го оправиш, но тъй като неси го написал на правилното място несмятам да ти помогна
 
  • Like
Reactions: hungruan and NoFeaR
Това се получава защото както виждам никой не слага тагове на темите които прави което е и причината търсачката да не работи. Както може би се досещате за да има търсачка трябва да има и тагове чрез която тя да търси. Затова бих искал да помоля всеки който не слага тагове на темите си вече да го прави. Колкото до тази тема 10/10 браво =]
 
  • Like
Reactions: hungruan
Server Information

MuWorld Mu Online Season 6 Ep 2 Server

muworld.zapto.org

GRAND OPENING : 06/11/2011 at 21.00 pm ( UTC +2 time period)

Server capacity : 300

Dedicated , long term 7/24 server


Exp: 200x

Drop : %80

Maximum resets : 25

After reets stats and skills are remaninig

Maximum stats: 32767

BB : off

Reset Level : 400

Max Level : 400

Reset Zen : 20000000000

Grand Reset : no

All season 6 events are working.

Point per lvl 5/6/7

Jewel Success Rate

Bless : 50
Soul : 50
Soul + luck : 90
Life : 80

Chaos Machine
mix10 rate=80
mix11 rate=75
mix12 rate=70
mix13 rate=70
mix14 rate=65
mix15 rate=60



Admin : inspiretr

Game Master : L1zArd


There is no donate for the server now. In order to get credits you need to vote. And also dont forget to vote for better server and for more online player.

Webshop will be active soon so that you can spend your credits.

There is no scrool for Blade Knights (Blade Masters) in shop.

Upcoming events and awards will be anounced later.

To contact with us

L1zArd : [email protected]

inspiretr : [email protected]
 
  • Like
Reactions: hungruan
Какво е станало с релиисовете, не може да се види кой релиис за какво е, трябва ми една вот система как да я намеря сега, ще падне бая търсене :D
 
  • Like
Reactions: hungruan
Идеята е доста добра и много по-лесно и бързо можеш да намериш нещата отколкото да се ровиш 1 час във форума 10/10 благодаря :)
 
  • Like
Reactions: hungruan