[Dev] AiWeb v0.2 - Public

Трябват ми 5 човека доброволци, който да тестват UI. Само на 5 човека ще пратя лиценз hash :D, който иска да ми прати на ЛС

ПС: Задължително трябва ПЦ-то да има връзка към нета, не става от localhost или вътрешна мрежа ;]
 
Тестовете вървят до 30 декември след това събирам всички мения и правя промените и живи здрави към края на Януари ще имаме Public. Месец по - късно ще имаме Private и месец по - късно Golden-а, до 30 ще пусна повече информация ;]
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Някакви новини по проекта (think)

Предният пост казва всичко, но ще ти отделя частта, която мисля, че те интересува.

живи здрави към края на Януари ще имаме Public
 
  • Like
Reactions: killar4eto
до 30 ще пусна повече информация ;]

говорех за тази част от изречението (angel) (тъй като мисля че това 30ти означава 30 Декември 2013 (think) )
 
не Януари, работя по въпроса бая тез дни ;] ;] :D :D
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Rabotata varvi kam svoq krai :) malko ostana i 6te imate Public release. Blagodarq na vsi4ki koito vzeha u4astie v Test na UI, za tqh 6te ima bonus kam Public ;)

PS: izvinqmav se no pi6a ot telefona
 
  • Like
Reactions: Doomer and Ivaylo99
Little bit of source code

Little bit of the Source Code... I am still working on some stuff :D :D

MD5 likewise :D
 

Attachments

  • [MU]AiWeb - aiwebLibrary.rar
    3.9 KB · Views: 29
Айде малко глезотийка правя сега, имам още малко работа над нея ^_^:

Както обещах тази библиотека ще си има екстри, това което виждате е Web Experience Bar :) С него ще може да разнообразите малко скучните уебове за Му, като чрез него ще може да давате "награди" на потребителите като вдигат левъл в уеб-а...

[MU]UserLevel.jpg

ПС: Както съм казал: "Нека да не се ограничаваме само до играта" :cool:

Кажете мнение, ест няма да изглежда точно така лентата, а това '300' няма да е там ще е по друг начин сега правя Styling-a :)
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Мисля, че това бялото не е баш съвместимо спрямо черният /background/ и синьото.
Подредбата на /User Area/ може да си я до-стилизираш :)
 
Мисля, че това бялото не е баш съвместимо спрямо черният /background/ и синьото.
Подредбата на /User Area/ може да си я до-стилизираш :)

Ам, така е, но това е Default темата може само да си направите за Вас ;] :D :D

ПС: Ако гледам много и дизайна няма мога да го release до 30 ^_^
 
Ем, пиша малко по - рано, защото ще ми трябва малко помощ от някой колега за 2, 3 въпроса имам иначе е почти готово, като за Алфа релийз :). Та ако има някой колега да ми пише на ЛС (трябва ми човек, който има много добри познания в OOP) :D
 
Айде бе какво стана с тоя релийз ?
 
Айде бе какво стана с тоя релийз ?

Няма да има Private or Golden направо правя 1 релийз с опция за donation, пък който иска да дава (имам 2 проблема по Core) :D
 
защо не споделиш проблемите? може пък и някой да помогне ;)
 
защо не споделиш проблемите? може пък и някой да помогне ;)

Колега преди 3 или 4 дена писах, виж по - нагоре и до сега няма отзовал се... ;] :D
 
Колега преди 3 или 4 дена писах, виж по - нагоре и до сега няма отзовал се... ;] :D
Видях, но, ако постнеш проблема е много по-вероятно да се намери решението ;)
 
Добре ли ви изглежда формулата за пресмятане на нивото(Level) в Уеб-а:
(1*Level+Level*10*(Level-1)* Level

Ето резултат от левъл 3 за левъл 4 :D
Code:
Level: 3 | Experience: 145/334
 
Тази е по-точната формула:
Code:
(cLevel + 9) * cLevel ^ 2 * 10
за твоята формула: "This formila works perfect till 350 level."
А и трябва да е "(100*Level...", това може да си го сгрешил и по невнимание, де :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: killar4eto