Aion Templates

Lycan

Active Member
Joined
May 27, 2009
Messages
351
Reaction score
48
Здр помолиха ме да направя дизайн за един сервер.....
Но ми тряабват малко съвети... :) :)
Искат тъмни цветове.... Надписа за име ще го махнат защото си имат лого.

Site2.png


Site-2.png


Site3.png
 
Първият и третият дизайн не стават за нищо, втория можеше да има потенциал, ако беше в ръцете на друг, по-опитен дизайнер. Друг е въпроса, че няма едно нещо в трите дизайна, което да ме насочи за какъв сървър става дума.

Поздрави,
Miraculous
 
Last edited:
Един въпрос към теб този дизайн насочва ли те към CS ? Цък
Само хеадера може те насочи....

EDIT: Айде още малко ти натрия носа това има ли нещо общо с муто Цък
Освен хеадера ?
 
Last edited:
Първият и третият дизайн не стават за нищо, втория можеше да има потенциал, ако беше в ръцете на друг, по-опитен дизайнер. Друг е въпроса, че няма едно нещо в трите дизайна, което да ме насочи за какъв сървър става дума.

Поздрави,
Miraculous
ebahti nooba pone kat ne razbira6 ne pi6i e
 
@Lycan, е какво друго може да насочва освен хедъра? Съвсем достатъчно е. Проблемът е, че твоите хедъра ми напомнят на УоУ.

@Nand0, абоо, селското ти съществуване създава проблеми на околните. Гледай себе си преди да казваш кой е 'noob'. Поне не пиша на 4atica по форумите и спазвам всякакви граматични изисквания. Мога да гарантирам, че разбирам повече от теб, само като те погледна. Особено от графичен и уеб дизайн. ;]
 
Какво общо имат хеадерите ме с WoW???
 
Понеже съм добър няма ти обръщам внимание но се издразних ,че за някой неща небеше прав :)
 
@Lycan, е какво друго може да насочва освен хедъра? Съвсем достатъчно е. Проблемът е, че твоите хедъра ми напомнят на УоУ.

@Nand0, абоо, селското ти съществуване създава проблеми на околните. Гледай себе си преди да казваш кой е 'noob'. Поне не пиша на 4atica по форумите и спазвам всякакви граматични изисквания. Мога да гарантирам, че разбирам повече от теб, само като те погледна. Особено от графичен и уеб дизайн. ;]

Ти въобще някога виждал ли си WoW дори на снимка?
 
Един въпрос към теб този дизайн насочва ли те към CS ? Цък
Само хеадера може те насочи....

Упс...

Fatal error: Allowed memory size of 320000002 bytes exhausted (tried to allocate 16384 bytes) in /users/novobg/public_html/domains/expgam1ng.com/libraries/joomla/error/exception.php on line 117
 
@sNG преди като го отворих си вървеше добре :D