[AD] AfterlifeMu 1.04h Exp: 700x Drop: 75%

Server 6/10
Web 4/10
можеше да сложиш кредит в сайта
 
Ей писна ми от вас бе видяхте нещо хубаво и веднага го сасипахте начи научете се като правите нещо нещо го правете като хората а не правете цигански работи и поне цредитса верно треаше да оставиш някои хора са се трудили върху този уеб за такива като вас само хакване и сасипване на машината! Крадете каквото ви видят очите !!!
 
spx ако web-a е този на Bupyc той ще се погрижи. ;]
Предлагам да не почваме с големите спорове.
 
оригинала на този сайт е на вирус темплейта е на мен и на брат ми :x :x :x
 
хахах, съсипали сте сайта, поне да го бяхте оставили както е релийснат ..
 
Untitled2.jpg


това е оригинала на темплейта а Skyfi го е сасипал тотално :puke::no:
 
мхм трябва да добавят кредити + тфа сайта е сега прилича на недовършен отсякъде ^^
Прилича на няква пародия на този по горе :D
webtitle: SEASON IV той сървъра s3 ама нищо :D
 
Ааааа.... мммммм.... долу горе има няква прилика :chuckle: но наистина уеба му е за оправяне на момчето.
 
Какъв ви е проблема бе ? Немога да разбера ... Вирус ми е приятел + тва мислите ли ,че ще оставя да пише "Тък праскате новините и Secured by Вирус. . .естествено, че ще си го едитна + тва има credits.Така ,че не пишете release-овете са за това да се ползват не да седат за красота . . .
 
те releases са за това да ги използваш но не и да ги сасипваш както ти правиш ламер

П.С.: то по твоята логика всички който използваха уеба на Damian треаше да махат кредитса аз мога да кажа че го промених тотално но какво оставил ли сам да пише кой е създателя и кой се е трудил да нали а не крада като тебе !!!
 
Last edited:
Пич не се занимавай с такива не си струва....
Дайте да не пълним темата със спам
 
Сайта ти няма кво да говорим напрао боза.. това get credits как си го измислил там да го сложиш и да ти развали цялото <body> не те знам.. земи след Online Герои(меню-то) да сложиш едно <br> и да ти се оправи... другото,което е ти си малко не си доизмислил нещата и вместо да изтеглиш английския вариант преведен от boianx и същия secure на Bupyc си сложил българската версия и пишеш на английски в коя секция да влизат хората ^^^^