[Help] Admin Panel

prohear

New Member
Joined
Jun 10, 2012
Messages
41
Reaction score
3
Здравейте, можели да направя така, че на админ панела да влиза от друг сайт ( пример : Site not installed ) вместо /adminpanel да влизам от /support.. Благодаря Ви предварително. :)
 
  • Like
Reactions: iPhone
промени името на папката вместо да е adminpanel я направи support
 
От панела Co-Administratora може ли да дава панел на другите админи ?
 
Да може намери ме в скайп да се уточним за да не правим голям спам :) скайп : sharky_971
 
имали Mu co-admin panel ? ако има дайте линк ако може ако няма на administrator.php дайте поне дето се влиза от saita.com/administrator.php,.. Благодаря Ви предрарително. :)
 
Last edited:
в момента права панел в който може да се задава на различен акаунт дали да е GM Права Co-Administrator или Administrator
 
в момента права панел в който може да се задава на различен акаунт дали да е GM Права Co-Administrator или Administrator

Като е готов ми пиши в скайп - prohear17 или даи линк тук да изтегля ако може.. Мерси предварително. :)
 
Аз немога да разбера на кво е дал оценка :D
 
Ако стане този панел по-който работиш ще е добре !
 
ето малко снимки какво прецтавлява но още работа по него имам и друга работа и не отделям много време но се надявам да го свърша по скоро :)

Login Box
e2b40af3a5aef4bf.png


Edit Character
dbdeca95968ce95f.png


Edit Account

b8e03834f0b1a286.png
 
10/10 dai link kato e gotov ako moje.. :) Sorry za ezika
 
как да ти го дам като не е завършен :D сега мисля как да направа да не може да се едитват герой на администратори и да не може да се гледат и едитват акаунтите на администраторите от GM и Co-Admin
 
как да ти го дам като не е завършен :D сега мисля как да направа да не може да се едитват герой на администратори и да не може да се гледат и едитват акаунтите на администраторите от GM и Co-Admin

Със няколко проверки как... Елементарно е...