[Release] Admin Panel for all webs

Ще можете ли там на Edit Character
Да махните всички други екстри освен за статса парите и левела ?


опитай този скрипт и пробвай дали става

editchar - adminpanel/modules
damian - adminpanel/includes
 

Attachments

  • modules.zip
    4.9 KB · Views: 10
Боксове могат ли да се добавят? че аз немам гм шоп ;д и нямам от къде да взимам боксовете ;ооооо
 
Боксове могат ли да се добавят? че аз немам гм шоп ;д и нямам от къде да взимам боксовете ;ооооо

Абе ти май си малоумен?
Като нямаш ГМ магазин си направи сам, не е толкова трудно.
 
Бокс + 5 можеш да си добавиш като от едитора за предмети си добавиш Box of Heaven +12.

Box +1 = Box of Heaven +8
Box +2 = Box of Heaven +9
Box +3 = Box of Heaven +10
Box +4 = Box of Heaven +11
Box +5 = Box of Heaven +12
 
Damian pls translate in eng (speechless) i translate a liitle but your lang (speechless)

Ăĺđîé = Character

Ďđč÷číŕ = Reason

Âđĺěĺ íŕ áŕíŕ(äíč) = During the ban (days)

Áŕííŕň îň = Banned from

be seriously
 
ay nedd help all please translate englisi for install how ay install this admin panel to works please help me all soryy for bad englisi <<<
 
ay nedd help all please translate englisi for install how ay install this admin panel to works please help me all soryy for bad englisi <<<

Инсталация
1. Теглите админпанела от линковете които съм поставил най-долу в релииза.
2. Разархивирате в папка по избор.
3. Копирате файловете във под директория adminpanel във вашия сайт (пример ако ползвате Easy PHP папката в която стои сайта е www значи админпанела трябва да отиде в www/adminpanel)
4. Отваряте файла config.php и слагате вашата парола за sql-a и акаунта и паролата с които ще се логвате в админпанела.Лесно ще се ориентирате всичко е ясно надписано.
5. Инсталиране на датабейса нужен за да функционира админпанела. Просто отваряте следния линк http://va6iq_sait/adminpanel/install.php и натискате бутона GOGOGO и сте готови. И не забравяйте да изтриете install.php


Instalation:
1. Download the admin panel from the links i have placed on the bottom of the release.
2. Unrar in folder by choice.
3. Copy the files in directory adminpanel in your site (example: if you are using Easy PHP folder in which is placed the site is wwww, so the admin panel must go in www/adminpanel)
4. Open the file config.php and place your password, SQL, Account and Password, with which you will be login in the admin panel. You will find the way it's easy and good written.
5. Install of the database needed for the correct function of the admin panel. Just open this link http://your_site/adminpanel/install.php and press the button GOGOGO and you are ready.. and don't forget to delete install.php


natumno - Аккаунт еррора е, че изписва само бан, без оставащо време и дори и да е за няколко дни не изтича сам нали ?
 
Last edited:
ok ay install admin panel:TRanslate to english this great admin panel pleaseee
 
Last edited:
Админ-Панел [помогнете]

Ами нещо не го разбрах! може ли да помогнете ?
1. свалих adminpanel разхивирах го и ми излезнаха 3 папки

а) images
б) includes -- какво да правя с тях ?
в) modules

и също имам и още 3 [[ confing.php , index.php , install.php ]]
2. Може ли да ми помогнете и обясните как да го инсталирам ? пишете на [ ЛС ] или на SKYPE: mity1234 !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

!! ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ !!
 
Ами нещо не го разбрах! може ли да помогнете ?
1. свалих adminpanel разхивирах го и ми излезнаха 3 папки

а) images
б) includes -- какво да правя с тях ?
в) modules

и също имам и още 3 [[ confing.php , index.php , install.php ]]
2. Може ли да ми помогнете и обясните как да го инсталирам ? пишете на [ ЛС ] или на SKYPE: mity1234 !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

!! ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ !!
=>
Инсталация
1. Теглите админпанела от линковете които съм поставил най-долу в релииза.
2. Разархивирате в папка по избор.
3. Копирате файловете във под директория adminpanel във вашия сайт (пример ако ползвате Easy PHP папката в която стои сайта е www значи админпанела трябва да отиде в www/adminpanel)
4. Отваряте файла config.php и слагате вашата парола за sql-a и акаунта и паролата с които ще се логвате в админпанела.Лесно ще се ориентирате всичко е ясно надписано.
5. Инсталиране на датабейса нужен за да функционира админпанела. Просто отваряте следния линк http://va6iq_sait/adminpanel/install.php и натискате бутона GOGOGO и сте готови. И не забравяйте да изтриете install.php
 
Значи имам няколко въпроса:
1. Като дам да намери account, не ми намира IP-то с което последно е влизано в акк-то, прави го на много малко акаунти, но се случва, каква е причината ?
2. WH PASS, какво е ?
3. Ако играч има 3 акаунта и си сменя IP-то, всеки път, когато влезе в друг акаунт, има ли начин да го проследя Мак адрес, или друго ?
 
Значи имам няколко въпроса:
1. Като дам да намери account, не ми намира IP-то с което последно е влизано в акк-то, прави го на много малко акаунти, но се случва, каква е причината ?
2. WH PASS, какво е ?
3. Ако играч има 3 акаунта и си сменя IP-то, всеки път, когато влезе в друг акаунт, има ли начин да го проследя Мак адрес, или друго ?

1. Ако има създаден акаунт и не е влизал с него, няма как да ти покаже ип-то на дадения човек.
2. WH PASS - това е паролата на сандъка (vaulta, ковчега и там както всеки му вика)
3. Ако знаеш и 3-те акаунта на играча може да го проследиш от GameServer Log ^_^
 
  • Like
Reactions: Holder
Ами нещо не го разбрах! може ли да помогнете ?
1. свалих adminpanel разхивирах го и ми излезнаха 3 папки

а) images
б) includes -- какво да правя с тях ?
в) modules

и също имам и още 3 [[ confing.php , index.php , install.php ]]
2. Може ли да ми помогнете и обясните как да го инсталирам ? пишете на [ ЛС ] или на SKYPE: mity1234 !!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

!! ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ !!


Отваряш файла 'config.php' , и заменяш тези редове с твоите данни. ВАЖНО! Заместват се само нещата след знака "="

$db_serv = '127.0.0.1';
$db_user = 'sa';
$db_pass = '123456';
$login_account='damian';
$login_password='123456';

Ако не си знаеш "SQL owner" и "pass", в тази папка 'MuServer\RankingServer' отваряш 'svconfig'
Намираш двата реда,които изглеждат ето така,и заменяш само имената след знака "="

odbc_uid=sa
odbc_pass=басимамата

Или ако твоето IP е => 198.254.132.10
Admin Acc => КумчоВълчо
Admin pass => хххххххх

трябва да изглежда така:

$db_serv = 198.254.132.10;
$db_user = sa;
$db_pass = басимамата;
$login_account=КумчоВълчо;
$login_password=хххххххх;

След това си отваряш браузъра "Mozilla",и пишеш това
http://localhost/adminpanel/install.php "localhost" го заменяш с твоето IP или в случая трябва да го напишеш така
http://198.254.132.10/adminpanel/install.php
После даваш "Enter" Натискаш бутона "GoGoGo" и си готов.
Когато го инсталираш,не забравяй да изтриеш фаила "install.php"
 
Имам проблем с панела изникна като сложих новия сайт който е на "js" и се чуда дали от това да е проблема , защото на стария не правеше така . Ето и проблема като се логна един път и после като искам да отворя друг модул пак ми иска име и парола и така постоянно и немога да едитна нищо.Гледам пише най-отгоре на темата login fix обаче при мен не помага ?
'
 
Няма причина да е от сайта понеже нямат нищо общо 2те... (Освен ако не ползват същата сесия или бисквитки) пробвай да отвориш админ панела с друг уеб браузър (различен от този който ползваш за сайта)...
 
Няма причина да е от сайта понеже нямат нищо общо 2те... (Освен ако не ползват същата сесия или бисквитки) пробвай да отвориш админ панела с друг уеб браузър (различен от този който ползваш за сайта)...
Пак същото се получава пробвах с всичките браузери :s
 
Изтегли панела на ново и го инсталирай пък може и да стане :D: