[Help] Account is Invalid

NoFeaR

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
738
Reaction score
291
Здравейте направих сървър на версия Сезон 3 на другото ми PC! Всичко направих както трябва сървъра тръгва , но като се опитам да вляза ми пише Account is invalid До колкото знам това маи е нещо заради MD5 тъй като не мога се справя с проблема!Се допитвам до вас Благодаря на всички Предварително!
 
именно .. Md5 on off.. Joinserver + md5 или joinserver без md5 ,..

ами и това опитах и с това не става какво да правя пише че няма такъв акаунт!някаква помощ ако може ще бъде супер.благодаря предварително!
 
може файловете да не са уред а може да е и от сайта и от едитора друго нз
 
пък и може да си си направил ацц но нещо да не си написал като хората някаква грешка да си направил имам предвид и ся да се мъчиш с точно тва което си искал и да не става я си погледни ацц ако трябва го дел и направи ново и виж дали става :)
 
файловете са наред а акаунта не е обаркан но благодаря много чакам друга помощ! :d
 
като го казах това имам предвид: МД5 ДБ ли си пуснал? ,ако да ползвай joinserver с МД5.. ,ако не си тогава значи ти трябва joinServer без МД5 !
 
здравейте направих сървър на версия сезон 3 на другото ми pc! всичко направих както трябва сървъра тръгва , но като се опитам да вляза ми пише account is invalid до колкото знам това маи е нещо заради md5 тъй като не мога се справя с проблема!се допитвам до вас благодаря на всички предварително!

имаш същия проблем като мен не можеш да си правиш акаунт нито то сайта нито от едитора нали ?
 
имаш същия проблем като мен не можеш да си правиш акаунт нито то сайта нито от едитора нали ?

Мога да си правя Акаунт просто като пробвам да вляза ми пише че не е валиден! Казаха ми че е от MD5 Смянах GameServer-i JointServeri s MД5 без MD5 същата работа!
 
файловете от тука ли са ?
 
значи още при инсталлването на саита ако си вклучил мд5 го инсталлни наново и го изклучи ;)
 
файловете не са от тука а не съм сложил сайта още файловете са закупени!