[AD] a7reS-Mu 97d+99i

VaSkYyYyYyYyYy

New Member
Joined
Sep 30, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Заповядайте в новооткрития сървър a7reS-Mu.
Версия: 97д+99и
Ескпириънс: 99999х (Макс)
Дроп: 100% (Макс)
Макс левел: 1000
Общ чат (/post):Да
Точки на левъл: 5/7
Точките се запазват.
Блес Бъг: Да
Сървърът ще бъде онлайн: 24/7


Сайт: http://a7resmu.servegame.com
 
web- 9/10
server- 5/10 (too much max exp servers ::mad:: )
 
хм...
2/10 за сервеra
3/10 за сайта ,защото сайта не е твой и нищо не е променено затова няма какви кредити да давам за него. Xареса ми че си дал кредити на сички от даркстеам който имат нещо общо...
 
чудно ми е защо всички правят сервери на тази грозна версия...
 
версията не е грозна а е класика,можеби 80 на 100 от новите са пълни с бъгове така че за сега тази е идеална
 
версията не е грозна а е класика,можеби 80 на 100 от новите са пълни с бъгове така че за сега тази е идеална

Е сега...всеки си има право на мнение...грозна хубава....на мен ми е харесала...на нея съм направил ::):
 
версията не е грозна а е класика,можеби 80 на 100 от новите са пълни с бъгове така че за сега тази е идеална

80/100 викаш а?тука не съм съгласен ...голямата част от бъговете се дължат на неправилна конфигурация,кодове или тем подобни така,че не зависи само от фаиловете колко бъга ще има в сървърър,а и от човека които го е правил така че немога да кажа че съм съгласен с тебе!
 
Както някой от форума беше казал да имаш сървър на mu стана точно като да имаш на cs....всеки ден нови 97д 99б ...

Иначе сървъра е добър не знам какво да оценявам ;)
 
Сагласявам се с по горните паостове за мен също няма смисал от Макс Еспи Та тогава няма как да се мислят развития няма да имате голяманижда от парти и тн.
Иначе браво за труда, но маи секиден нови сървари излизат и то се 97....
 
Сагласявам се с по горните паостове за мен също няма смисал от Макс Еспи Та тогава няма как да се мислят развития няма да имате голяманижда от парти и тн.
Иначе браво за труда, но маи секиден нови сървари излизат и то се 97....

Че то тя най-лесно се прави (rofl)
 
чудно ми е защо всички правят сервери на тази грозна версия...

97d грозна версия? това е една от първите версий саздадени за му онлайн и една от наи не бъгавите как може такова "Неуважение" кам 97д....
твоят сървър като е 2-ри сезон версия си мислиш че е много красива ли ? :chuckle::chuckle:
 
Абе Братле сега забелязах саита нече имам против труда на Omaru но за мен е пално грозотия с много грешки!!!Аз го имам едитнат от Плазмер и е Направо трепач!!!!
 
Какви грешки те бият пак тебе бе ? И аз предпочитам хард сървърите ама както виждате почти никой не ги играе в БГ пак и лесните сървъри си имат предимства са немога да отрека пък че дуелите не са яко нещо ...
 
Добре бе момци водите 97+99 класика а защо най-голямите и пополярни сървърари са винаги на последна версия !? и са много по играни от 97+99 защото само в БГ е класика 97+99 !? Бъгове в новите версии - еми да ще има като чакате кракнати файлове на някоя по нова версия а голямите сървъри си купуват файловете и не чакат сичко на готово !?

И аз съм на мнението 97+99 изобщо версите който нямат cs,cw не са версии за мен ;)
 
Защо не си направите тема или общ чат в скайп и там да си спамите, а оспамвате темата на човека ? И мен ми харесва старата версия, а и е почти без бъгове (може да се каже дори 100% чиста), но ми харесва героя Dark Lord и играя версии, в които го има. Не напразно търся еврсия, в която почти да няма бъгове и да има този герой. Ако някой знае такава и има всички сървър файлове + клиент, моля да ми пише на ЛС. За да не е спам:
Само ще кажа, че ще е добре да си намалиш exp-ито между 1000 и 3000, защото MAX е тъпо. А и между 1000 и 3000 също се дига бързо. Също може дропа да го сложиш между 60% и 80%.
 
ReSpEc7 не замесваи моя сървър тука не съм го споменавал и не съм казал,че е някакъв велик само казвам както доста хора подчартаха,че прекалено мн сървъри ги направиха на 97+99 и добавих лично моето мнение за тази версия това е.