[Help] 99b+ + post comand

bAbAByHa

New Member
Joined
Sep 7, 2008
Messages
35
Reaction score
0
0.99b+ + post comand ? Това възможно ли е и ако е ми помогнете как :) Благодаря :)
 

bAbAByHa

New Member
Joined
Sep 7, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Ако никой не ми каже поне ми кажете как да сложа някакви скриптове с които да не могат да дупят направо да ги баннва ...
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
1ви въпрос: Learn C или най-добре C++ :} , сваляш компилатор (препоръчително Visual Studio 2005), драскаш скрипта за post command-ата, едитваш си го по желание и го компилираш с GS.exe, но най-дбре в някое твое .dll , и после hook-ваш dll-то в GS.exe с OllyDBg! Късмет ::):
2ри въпрос: Click Here
 

bAbAByHa

New Member
Joined
Sep 7, 2008
Messages
35
Reaction score
0
1ви въпрос: Learn C или най-добре C++ :} , сваляш компилатор (препоръчително Visual Studio 2005), драскаш скрипта за post command-ата, едитваш си го по желание и го компилираш с GS.exe, но най-дбре в някое твое .dll , и после hook-ваш dll-то в GS.exe с OllyDBg! Късмет ::):
2ри въпрос: Click Here

Ти хубаво казваш ама аз не мога да го разбера може ли да ми дадеш ГС-то ? :) Пък за търсенето не можах да намеря за това питам Извинявам се но съм тЪп :angel2:
 
Last edited:

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
да и аз се нуждая от пост за 99б .. + тва пич направи си постовете в 1 да не се получава спам...
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Трябва да инсталл FrameWork + Visual Studio за да компилирам а нямам толкова време, дано DarkMaster или някой друг посети темата :}
Успех и не е толкова сложно, като си мислите че не е за вас, как ще се научите?! :;):
 
  • Like
Reactions: bAbAByHa

bAbAByHa

New Member
Joined
Sep 7, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Имам още един проблем значи как да увелича дропа (не мога да го намеря и не само аз :mad: ) и как мога да направя до 150 реса да дава статс след тези 150 реса само да може да се реска но да не дава нищо тоест след 150 реса да дава точки само за 150 реса не повече реска се ей така