[Help] 97d99i GM Shop

BambuchA

New Member
Joined
Jan 29, 2009
Messages
174
Reaction score
18
Здравейте на всички :) Честит Свети Валентин от мене :) Имам един проблем с ГМ шопа!!

Има хакери който могат да ходат там как може да ги спра? Да направа да не влизат с хак в момента съм с Sygate Firewall обаче явно не помага!?!
 
той ако ГМ шопа ти не е на място където може да се иде само о телепортване значи те неса хакери
 
ако е на 6 120 120 или 10 250 250 може да се ходи с хак но вземи мерки и от монстер сет басе го премести някаде в лосттовер там някъде забутан дето само ти ще знайш кординати там никой няма да се сети
 
  • Like
Reactions: BambuchA
По лесно е Cs Port Changer да не могат да позлват хак ^_^
 
cs port винаги може да се разбере, сложи го на 0 0 0 там мисля че може да се ходи само с /move командата :)
 
  • Like
Reactions: BambuchA
той ако ГМ шопа ти не е на място където може да се иде само о телепортване значи те неса хакери

Мисли преди да пишеш!!!

Thanks all :)

Lock темата!
 
Интересно ми е защо ти е този shop..
 
Той нека спами като иска, ама някои като са ядосат хем ще спре да спами, хем ще остане без сървър..
 
А Гм шопа може ли да е на 6 220 250? там ще може ли да ходат?
 
навсякъде може да се ходи, виж ако нямаш exile го сложи там
 
Абе адваш в целия сандък на гм-тата ти бох+5 и да си праят евенти.. на 2-3 седмици им слагаш по сандък и да пестят..
 
Абе адваш в целия сандък на гм-тата ти бох+5 и да си праят евенти.. на 2-3 седмици им слагаш по сандък и да пестят..



Така Е Най лесно Аз Никога Немам ГМ Шоп или ако Сложа Само 2level Wings Слагам :D И Ако Има ХАкери да Одят там и набарват един голем :finger::finger::finger:
 
Решено е и аз ще го направа така :)
 
Съжалявам за спама, но като махна ГМ шопа как ще мога да аддвам боксове от MuEditor 2.0 става ли?
 
Съжалявам за спама, но като махна ГМ шопа как ще мога да аддвам боксове от mueditor 2.0 става ли?

Що За Тъп Въпрос Става ЕСТ :d


Ako neznaesh kak stava pishi v skype ! :)
 
Сложи го на 6 200 200 примерно там като се ТП само с ГМ права се вижда
 
  • Like
Reactions: BambuchA
Значи да добавя нещо :) ако ГМ шопа е на 0 0 0 точно от там най лесно ще влезнат във него :) по простата причина че има бъг от нория и за 2 минути съм във гм шопа :)
 
  • Like
Reactions: BambuchA