[Help] 97d99i Client

gopche_94

New Member
Joined
Jan 23, 2009
Messages
45
Reaction score
2
Хора аз имам сървър на МУ но не съм много навътре в нещата и имам въпроси за клиента . Сървъра ми е за 97d99i и като си влеза в акаунта и горе в ляво ми излиза едно съобщение за "Welcome to ... ".Искам да го променя но нещо нз как , също и как мога да променя съобщението за Blood Castle и Devil Square(смисъл когато започват излизат некви китайски надписи ::D: ) Благодаря много предварително ! :yes:
 
взимаш един BMD Editor и отваряш в клиента Data/Local/Text.bmd и търсиш Blood Castle и Devil Square и оправяш текста
 
  • Like
Reactions: gopche_94
Проблема е там че съм пробвал с BMD едитор и търся двата евента но просто не намирам онези китайски (speechless)-:):shake:
 
провери сървъра ама вече не го помня как се оправяше пробвай смени клиента или файловете
 
  • Like
Reactions: gopche_94
Гадното е че доста време докато намеря свестни файлове и клиент и единствено тва е проблема мерси все пак :happy: Но ако някой знае точно как да стане ще съм му благодарен !
 
Изтегли друг клиент и сложи файла Text.bmd към твоя, би трябвало да стане. Ако не провери при папката с Гейм Сървъра ти дали няма файл от сорка mygsfun или нещо подобно и се опитай да едитнеш него. За това второво не съм сигурен, но преди време доколкото се сещам от там си променях надписите -> Може да съм в грешка.
 
  • Like
Reactions: gopche_94
Нещо не се получава със смяната на клиента най-вероятно трябва да се едитне gameserver-а но ако знаех с коя програма :(speechless): иначе мерси за съветите
 
Хора аз имам сървър на МУ но не съм много навътре в нещата и имам въпроси за клиента . Сървъра ми е за 97d99i и като си влеза в акаунта и горе в ляво ми излиза едно съобщение за "Welcome to ... ".Искам да го променя но нещо нз как , също и как мога да променя съобщението за Blood Castle и Devil Square(смисъл когато започват излизат некви китайски надписи ::D: ) Благодаря много предварително ! :yes:

За това като влезнеш в играта да ти пише Welcome to server name се променя от клиента Data/Local/Text.bmd с BMD Editor, ако нямаш BMD Editor ето ти един линк за сваляне: http://4storing.com/oyx1v/c64b2add0d85b0c914f2f28fdb262ea8.html

Проблема с надписа за Блоод Касъл и Девил Скуеар не се променя от клиента ами от сървър файловете и по-точно:
Изтегли някой друг MuServer 97d99i и вземи от него DataServer1 и DataServer2 и ги подмени с твоите които са сега.
 
  • Like
Reactions: gopche_94
мерси за помощта и съветите много ми помогнаха но само не мога да намеря на кой ред в Text.bmd се намира тва с Welcome :punch:
 
Last edited:
Качи някъде майн.ехе и ми дай линк и ми напиши какво искаш да пише. Примерно името на сървъра ти :;):
 
Леле извинявай човече... написал сам голяма глупост понеже помагам малко и на едно друго момче ето ти този техт и го замени с твоя и ще е както го искаш. Късмет от мен :;):
 
Last edited:
  • Like
Reactions: gopche_94
мерси за всичко може да затваряме темата ;) ако имам други въпроси ще пиша ;)