[Help] 3rd Quest

Archon

New Member
Joined
Apr 13, 2010
Messages
325
Reaction score
25
Значи скоро ще пускам Season 3 Episode 2 и ми остана само 1 проблем за разрешаване . Когато отиде да изпълнявам 3rd Quest отваря ми Shop-a иска ми Quest items давам му ги и после,когато ми изпише че трябва да убия Monsterite и отивам в Barracks убивам ги , но когато се върна не иска да ми отвори Shop-a и не мога да продължа с изпълнението на Questa . Моля ви помогнете само този проблем ми остана :s
 
Някой може ли да помогне ?
 
имаш още един проблем... MANA SHIELD BUG-a... :)
 
имаш още един проблем... MANA SHIELD BUG-a... :)

Този е по сериозен за другите по нататак ще мисля първо този да оправя (speechless)
 
Когато изпълня 3rd Quest с BK , SM , ELF пише че са Blade Master , Grand Maser и High Elf . Но стават като току що започнал герой ( неси сменят облика ) и не може да се влиза с тях . Ако някой знае как да оправя това моля да пише .
 
Last edited:
Когато изпълня 3rd Quest с BK , SM , ELF пише че са Blade Master , Grand Maser и High Elf . Но стават като току що започнал герой ( неси сменят облика ) и не може да се влиза с тях . Ако някой знае как да оправя това моля да пише .

Някой ако може да помогне да пише ;)
 
Ами щом никои не може да ти помогне сложи си срипт в сайта на муто
за 3rd quest =)
 
Ами щом никои не може да ти помогне сложи си срипт в сайта на муто
за 3rd quest =)

Сложил съм но проблема е ,че от където и да изпълня Quest-a (дори от едитор ) BK,SM,ELF не искат да си сменят облика ( стават като току що започнал герой ) и пише че са изпълнили Quest-a ,но седят все едно неса изпълнили дори и 1 вия Quest и не може да се влезе в тях :s
 
Някой оправил ли е бъга с куест модула ?
 
То това не е бъг в модула просто не е написан за тази версия я пробвай да се направиш 3д класа от едитора и ми кажи пак ли става същата работа както като се направип от модула ;):
 
промени в скрипта там кадето е клас кода
2 го променяш на 3
18 го променяш на 19
34 го променяш на 35
82 го променяш на 83
нещо от сорта да стане:
PHP:
if($char[0] == 1) {$newclass =  3; }
elseif ($char[0] == 17) {$newclass = 19; }
elseif ($char[0] == 33) {$newclass = 35; }
elseif ($char[0] == 48) {$newclass = 50; }
elseif ($char[0] == 64) {$newclass = 66; }
elseif ($char[0] == 96) {$newclass = 98; }

Ако има нещо друго може да ме търсиш в скайп
 
  • Like
Reactions: PLMN
Това го няма в пхп файловете потърсих, но никъде в редовете не го намерих.