[Help] 3lvl крила за по стари версий

Sunwalker

Well-Known Member
Joined
Apr 25, 2008
Messages
1,811
Reaction score
376
здравейте!

Както всички знаем (или почти всички) крилата 3лвл могат да се заменат в по стари версий с другите.
Въпроса ми е: Били могъл да се сложи и ефекта им (смисъл как светат и как изглеждат) ?? :think:

Благодаря!
 
Може да се сложат като скин на 2лвл крила..
 
да,но авторът на темата не търси скина ..
 
здравейте!

Както всички знаем (или почти всички) крилата 3лвл могат да се заменат в по стари версий с другите.
Въпроса ми е: Били могъл да се сложи и ефекта им (смисъл как светат и как изглеждат) ?? :think:

Благодаря!

Мисля че не му разбрахте въпроса ;)
А ето и отговора...
Неможе, за съжаление, трябва да се пипат Player.bmd и, естествено, main.exe, маха се лимит на текстурите, после се слагат като нови текстури, много дълга работа и общо взето... няма смисъл ^^
Пак ще е на точки, но поне ще има ефекти, играта ще сече...
 
  • Like
Reactions: Sunwalker
По принцип може, но никой, който не работи в MU не може :bleh:
 
По принцип може, но никой, който не работи в MU не може :bleh:

И аз това се опитвам да кажа ;)
Има 1 пичага (азиатец), който не се занимава с МУ вече, unpack-ва всичко, което му падне... Той може да го направи и мн хора са го молели, или иска пари или казва, че не се занимава с МУ вече... ^^
 
ти пак като незнаеш недей се обажда ... има такива скинове ...

аз много добре знам какво говора това че ти не можеш да четеш си е твой проблем .

той не пита за скинове знае че има такива тои иска ефектите на крилата например крила 3 лвл за БК във сезон 3 се движат светкавици а на скина не той иска да ги направи и на старите версии да се движат светкавиците.

но ти явно нямаш толкова мозак за да разбереш смисела на темата
 
еми играл съм сървър на 97д в който имаше такъв скин така че човек недей приказва
 
ама тои не търси скин бе лелелеле
 
еми играл съм сървър на 97д в който имаше такъв скин така че човек недей приказва

абе ти тапанар ли си или на тапанар се правиш човека не търси скин бе ламерче смотано
 
човек спри да ме обиждаш ако ще ми казваш нещо на ЛС или скайп!
Пък ако смяташ че съм толкова тъп дай да видим кой ще пусне s3ep2 ? навит ?
 
човек спри да ме обиждаш ако ще ми казваш нещо на ЛС или скайп!
Пък ако смяташ че съм толкова тъп дай да видим кой ще пусне s3ep2 ? навит ?

е как кой, аз!:devil:
 
човек спри да ме обиждаш ако ще ми казваш нещо на ЛС или скайп!
Пък ако смяташ че съм толкова тъп дай да видим кой ще пусне s3ep2 ? навит ?

е как кой, аз!:devil:
ае да видим кой ще пусне season 4 ^^^