.::[ 3 Години DarksTeam ]::.

Status
Not open for further replies.
ЧРД и все така напред.. ако небеше този форум повечето от българските сървъри нямаше да съществуват :)
 
Честит рожден ден и да почистите след празнуването, защото на 9-ти Април се почва от София! Чистете София от боклуците, така и форомът от боклуците :) Да сте живи и здрави и все така усложливи, и да помагате на нас и на другите около нас. Аз се включих в почистването, включете се и вие. Заедно можем да изчистим както България, така и форумът от боклуците. Пожелавам ви здравината на скалите, дълголетието на орлите и свежестта на елхите!!!
 
Честит рожден ден и да почистите след празнуването, защото на 9-ти Април се почва от София! Чистете София от боклуците, така и форомът от боклуците :) Да сте живи и здрави и все така усложливи, и да помагате на нас и на другите около нас. Аз се включих в почистването, включете се и вие. Заедно можем да изчистим както България, така и форумът от боклуците. Пожелавам ви здравината на скалите, дълголетието на орлите и свежестта на елхите!!!

Жалкото е ,че това не е работа на нас, а на общината.
Плащаме данъци на тоз дето духа.

Както и да е. Браво, че си се включил.
В Ямбол организирахме подписка за подменянето на пръскачки, скамейки и кошчета за отпадъци и общината се отзова още като видя темата във Фейсбук.
 
Аз предлагам темата вече да се локва мина 8 април няма вече смисъл от излишни постове :)
 
Айде много здраве , лубов и касмет и най-важното форума още 3x10 години да е сред интернет пространството и да се забавляваме много !

P.S аз този форум го научих като играех едно ЕscapeMU Medium 97d 300 exp и тогава почнах да се занимавам със сървъри , и един от админите
Не му знам прякора в ИТ. пространството все го питах за файлове и прочие и прочие и той ми каза за този форум .
Та искъм да кажа едно голямо благодаря на това момче само името му помня понеже ми е адаш "Васко" мисля че беше от EscapeMU TeaM дарка може да го помни но както и да е да му благодаря че сподели с мене този форум много неща научих от него .. абе направо чесно казано всичко което съм можал да постигна е благодарение на този Форум !

Благодаря DarksTeam !

За следващите постове след моя които предполагам че няма да са толкова хубави само да кажа че нито се мазния нито искам нещо от Дарка изявявам благодарности !
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.