[Help] 2 MuServerа на един комп

Warri0r

New Member
Joined
May 4, 2010
Messages
71
Reaction score
38
Помощ искъм да подкарам 2 server-а на един комп има ли начин ?
 
има пускаш ги с различни портове
 
тва ми е ясно ами дата базите ?
 
  • Like
Reactions: PLMN
MuOnline2 Ranking2 :) пишеш и готово поне аз така знам
 
то тва лесно бе влади ама нали gameserver-a търси MuOnline.db а не Muonline2.db :)
 
Еми търсия накакъв програмист за гс-то :)
 
сички сте прота като ви гледам постовете ...

по темата: правиш си нова папка суб сървър след това слагаш в папката Data Database1 GS поставяшги в папката Subs и след това променяш само Dataserver1 на DataServer3 променяш портовете вкарваш в MuStartUp новото GS и DataServer3 с нови портове поставяш в Connect Сървъра още 1 ред с порта на новото ти GS и си готов ако не ти е ясно пиши пак :)
 
сички сте прота като ви гледам постовете ...

по темата: правиш си нова папка суб сървър след това слагаш в папката Data Database1 GS поставяшги в папката Subs и след това променяш само Dataserver1 на DataServer3 променяш портовете вкарваш в MuStartUp новото GS и DataServer3 с нови портове поставяш в Connect Сървъра още 1 ред с порта на новото ти GS и си готов ако не ти е ясно пиши пак :)

това се прави за суб сървър... :) а за 2 сървъра на едно ПЦ трябва да имаш 2 windows-a и единия сървър да си го пуснеш от единия windows другия сървър от другия windows :)
 
това се прави за суб сървър... :) а за 2 сървъра на едно ПЦ трябва да имаш 2 windows-a и единия сървър да си го пуснеш от единия windows другия сървър от другия windows :)



да после разбрах какво искаше човечеца :D