[Help] 2 сървъра на 1 pc

gringusta

New Member
Joined
Jun 19, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Здравеите искам да помоля някой от екипа на DarksTeam или някой друг ако може да ми обясни подробно как мога да си пусна два сървъра на един компютър благодаря предварително сигоресъм че ше ми окажете помощ:yes::diespam:
 
Значи доколко то си спомням парво отваряш цс и добавяш втория сървър след това си стартваш сървъра нормално и цъкъш старта доло после изключисе(Log off) и даваш на зеленото да смениш потребитела ако нямаш др потребител си активираи от гонролния панел от потребители си адни един след като смениш потребителя си и си намираш сървъра и пускам gameserver.exe и трябва да стане!Несъм сигурен отдавна не се занимавам с сървари дано да си разбрал нещо!Покъсно ако имам време ще обесня по подробно сега бързам УСПЕХ!
 
  • Like
Reactions: gringusta
Значи грешката е моя несам описал точно какво искам да направя искам да пусна два сървъра нo да са сразлични ацц-та и страници единя да е хард а другия изи
 
Last edited:
Дигаш на easy сървър-а, ставаш макс и влизаш на хард да се гъзариш.. ако това е идеята нямам коментар....

btw на 1 PC малко трудне ще стане трябва да сменяш портове......нещо такова май е.
А и ти трябва мощен PC минимум 2 ядра и доста рам (зависи коя верися)
 
Имам мощно пс intel core duo 2X3.2Gz 10GB Ram ddr2 но не е това проблема просто незнам как да направя два сървъра на 1 комп пробах с два SQL-ла със да database но пак нестана просто нз как да накарм другия сървър да чете втория SQL за това питам ако някой си има идея:happy:
 
Значи грешката е моя несам описал точно какво искам да направя искам да пусна два сървъра нo да са сразлични ацц-та и страници единя да е хард а другия изи

значи ти искаш да пусне два оделни сървъра на едно ПЦ тоест се едно две различни версии доколкото те разбрах аз това е твоята идея

П.С. Това е практически невъзможно но може и да има начин и като казвам невъзможно го казавам заради това че и двата сървъра ползват база дани MuOnline и Ranking и няма как да накараш втория сървър да използва други ацц
 
Ми не два различни сървъра на една версия (99б+) но единия да е хард а другия изи Дамян каза че може но ми трябва мощно пс намерих мощно пс от сървъра на региана но както и да е това няма значение просто тряба да са на една версия но ацц което е регнато на харда примерно дане може да влиза в изито
 
Ми не два различни сървъра на една версия (99б+) но единия да е хард а другия изи Дамян каза че може но ми трябва мощно пс намерих мощно пс от сървъра на региана но както и да е това няма значение просто тряба да са на една версия но ацц което е регнато на харда примерно дане може да влиза в изито

да това може да се направи :) ::cool::
 
Възможно е да се пуснат 2 сървъра на 1 комп. Става много лесно даже, но ти трябват минимум 6 ГБ рам. Пускането на 2 сървъра става по следния начин.
1. Теглиш си VMWare Workstation (програма за виртуално ПЦ)
2. Инсталваш си уиндоус на виртуалната машина
3. Настройваш си интернета на виртуалната машина и пренасочваш портовете.
4. Продължаваш с направата на сървъра по познатия на всички начин.


PS: Ако някой друг е толкова заинтересован как точно става цялата работа мога да му покажа.
 
  • Like
Reactions: gringusta
Отново благодаря на DarksTeam и на Damqn за оказаната помощ:drinks_cheers::drinks_cheers::drinks_cheers::diespam::diespam::diespam:
 
иначе има и други вариянти, но са много заплетени.. това е най-лесния и най-бързия начин да го направиш

п.с какво ти е дъното ? на което си "накичил" тези чарколяци ?
 
Мисля че е асус несъм сигурен за дъното компа не е мой ами както споменах по горе сървър е в една интернет фирма ако толкова те интерсува като отида да правя сървъра ще погледна и ще ти кажа :)
 
Направих си виртуалната машина направих и връзка с интернет междо двата компа но незнам как да зема релното ип смених портовете от 80 на 8080 всичко стана но на локалхост щом напиша реал ип и апаче спира някой да знае нещо по въпроса
 
Хаха, все едно не съм писал Guide...
Use The Fukin' Search Button!
 
смени си тупия порт на туи " апе4е" бе простакел
ми сменил сам порта ама зако не тръгва с реалното ип вече се отваря с пор 8080 а не 80 как да стане с реалното ип ?
 
Хаха, все едно не съм писал Guide...
Use The Fukin' Search Button!
->

Направих си виртуалната машина направих и връзка с интернет междо двата компа но незнам как да зема релното ип смених портовете от 80 на 8080 всичко стана но на локалхост щом напиша реал ип и апаче спира някой да знае нещо по въпроса

По същата логика... Read The Fuki'n Post Carefully!

Защо не го направиш като суб сървъри?
 
->



По същата логика... Read The Fuki'n Post Carefully!

Защо не го направиш като суб сървъри?

Защото двата сървъра тряба да са със две страници и два DataBase практически се едно правиш два сървъра от два отделни компа :;):
 
Някай да Предопреди bavka

Само Спами !!!
 
Баси хората що пишете излишни работи колко пари да съм му дал щял да ми го оправи аз ако дам пари на някой ламер кат тебе ли ще дам бе::x: