[Help] 2 Въпроса

aLeRgIcHeN

New Member
Joined
Nov 22, 2008
Messages
22
Reaction score
0
Имам 2 въпроса:
1: Как да добавя 2ри "trade" сървър ? За да спра дупенето на предмети;
2: Как да премахна всички предмети от играта ... смисъл да ги премахна, играчите да си ги търсят наново :) ... Да си останат героите им,ресовете,точките ... само предметите да изтрия ?!

________________________________________________________________
Благодаря предварително [!] [!] [!]
Respect DarksTeam ::cool::
 
Моа ти кажа за 2 Въпрос, ма начена е труден :d
Спираш сервера за 1 ден влизаш с сички ацц-та и продааш итемше в магазина :d
 
Може да има програма за чистене на итемите но незнам... от едитора триеш наред :D а за 2ри trade сървър не мога ти help ама мисля че тряат 2 PC-та
 
Не ти трябват 2 пс-та .... в ОптиНет как бяха направили според теб 2 сървъра върху една платформа ? Ще проверя в другото форумче и ще си редактирам мнението, а за триенето на предметите ... единственото за което се сещам е Едитора ... Ако не се лъжа имах некъв едитор с опции за изчистване на кафеза и инвентара. Пак казвам ще се поразровя по въпроса и ще редактирам мнение (ако до тогава не си решил проблема.) :)
 
Благодаря ви за съветите ;) ... Ще чакам още :)
 
зависи от версията Сезон 3 ЕП 1 ЕП 2 имат в градено докато старите верси маи трябва Game Server да се оправа за да се направи да има 2 сървъра
 
еми версията ми е 97д+99и ... някакви други мнения ? Също така как да разбера Ип-тата на играчите ми, защото нямам ИП fider ...?
 
Можели да ми обясниш по-подробно как да процедирам?
 
Имам 2 въпроса:
2: Как да премахна всички предмети от играта ... смисъл да ги премахна, играчите да си ги търсят наново :) ... Да си останат героите им,ресовете,точките ... само предметите да изтрия ?!

отиваш във start menu => All Programs => Microsoft SQL Server => Query Analyzer

Ислагаш тоя скрипт и му даваш RUN или натискаш F5

Code:
USE MuOnline
Update dbo.Character set Inventory = NULL
Update dbo.warehouse set Items = NULL

това ще преахне всички Items от героите и от сандъците им