[Help] 1.07a connecting main.exe

hdimitrov

New Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
404
Reaction score
26
подкарах сървъра, настроих IPта сериали версий в сървъра и клиента, но като си напиша името и паролата и като щтракна конект, без да му мисли и секунда ми излиза диалога DISCONNECT FROM SERVER, имате ли напредстава къде съм пропуснал да пипна.?
 
проблемо солв'д.
понеже ползвам някакъв овъртях хекс едитор съм пропуснал една точка в IP. не ми трийте темата преди да питам още нещо.
В main.exe има някаква добавка, явно на кракера, като натисна F11 ми отваря уеб-сайт... адцки много дразни. знаете ли как да го махна?

П.П. И да използвам вече одобрената тема за още един въпрос:

В darksweb0.3 дали е възможно в най-долната част на сайта където пише "Darks Web 0.3 DarksTeam Ultimate MMORPG Resource", да стане линк към даркстийм.нет?
 
Last edited:
Нормално ли е съмонера ми да получава по 2 статс-точки на ниво?

тази тема въобще видима ли е? :)
 
проблемо солв'д.
понеже ползвам някакъв овъртях хекс едитор съм пропуснал една точка в IP. не ми трийте темата преди да питам още нещо.
В main.exe има някаква добавка, явно на кракера, като натисна F11 ми отваря уеб-сайт... адцки много дразни. знаете ли как да го махна?

П.П. И да използвам вече одобрената тема за още един въпрос:

В darksweb0.3 дали е възможно в най-долната част на сайта където пише "Darks Web 0.3 DarksTeam Ultimate MMORPG Resource", да стане линк към даркстийм.нет?
Възможно е като му зададеж команда от изображение към линк тоест като баннер

Нормално ли е съмонера ми да получава по 2 статс-точки на ниво?

тази тема въобще видима ли е? :)

това зависи от настройките ти
 
Някой може ли да го направи?
 

Attachments

  • bot.gif
    bot.gif
    71.3 KB · Views: 14