честит празник на всички абитуриенти

PURE

New Member
Joined
Apr 24, 2009
Messages
263
Reaction score
14
честит празник на всички абитуриенти, винаги да сте така лъчезарни и дано да не съжалявате че са завършили училище, пожелавам ви приятно изкарване на баловете и да се веселите много...​

7641_main_medium.jpg


поздравявам всички абитуриенти
с песента на фсб - след десет години

също така и с незабравимия
хит на фамилия тоника - един неразделен клас
 
Last edited:
честото и мене! приятно изкарване на всички завършващи :p
 
благодарско от мене и честито на всички набори нека вашата бална вечер да бъде незабравима! наздраве!
 
дам честито на всички абитуриенти живи здрави и само напред да гледате и да не жалите за училището няма смисъл няма да дойде пак :)
 
честитка на всички абитуриенти от сега ви започва живота
 
Честито...аз мисля на моета абитюренска да съм с такова возило
images
 
Честито на всички,Да прекарате страхотно и дано да не останете на сухо баш на балната вечер :D аз ще нося мефисто на бала с това возило ако някои др иска да каже и него ще вземем.

lada_limo.jpg
 
ReSpEc7, може ли и мен да ме вземете? хд
 
Putence стани ми дамъ на бала? малко съм по-големичак ма то неси личи ще мина за балажиа :2:
 
хаха, ладата !!! (чудех се как да продължа , но то като се каже "ладата" всичко вече е ясно)
 
Честит празник на всички ! Особенно на чичо мефо ;)

btw в момента пред блока ми се чува: 7 ми .. СВЪРШИ 8-ми ... СВЪРШИ....... 12-ти WAZAAAAAAAAA :D:D:D
 
putence стани ми дамъ на бала? малко съм по-големичак ма то неси личи ще мина за балажиа :2:

е щом няма да си личи, ше те викам след 2 години да си ми кавалер :d:
 
моля темата да се изтрие защото вече не е вървежна баловете минаха и няма защо да пълним форума с теми които вече са минало