[Help] хи алл

stoio12

New Member
Joined
May 19, 2008
Messages
89
Reaction score
1
здравеите искам да ви попитам дали може некои да ми хелп да си оправя shopovete i monstarite на моя сервер на му разбирасе :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:Защото аз немога :(
 
1- Слагай тагове пред темите, които правиш. В случая трябва да сложиш [Help] .
2- Шопове за коя версия ти трябват ?
3- Най-добре си направи сам шоповете с едитор.
 
да и каква е тази тема ХИ АЛЛ :)
 
Се пак напиши и за FUN или HARD сървър да е...
Тябва ни версия и да знаем за Fun или Hard да е...
Например за Сезон 3 и за Сезон 1 няма да се еднакви магазините и монстерите... Оточнявай!
 
сру де вие ме изядохте така сервера е Хард и е на версия 97д+99б плс некои да ми хелп
 
Хора имам и един доста голям проблем освен shopovete i spawnovote немога да се логна в саита
плс некои да ми кае 6то така
 
Ми ако беше дал пълна информация каво точно ти трябва нямаше да бъдеш "изяден" :bicycle:

Ако искаш да получиш желаната помощ направи един подробен пост в детайли за да разберем точно какъв е проблема.
 
AfterShock когато влизам в саита и искам да се ресна не ми дава да си влеза в ацц то. Не се логва . Нали знаеш 4е има едно логин ето там като си напи6е ацц и пас не ми илиза ни6то а нз 6то така
 
Влезни в администратор панела и там в опцията "Web Site" Има едно МД5 направи го да е off и мисля че ще си готов.
 
lol само това ли ве мале ако стане ви благодаря
 
Yep you will be don becouse old version dont support MD5 :)
 
така проверих дали е това мисля 4е нее 6тото като го намерих тва нема6е нито он нито офф
 
ok 10х пи4ове ве4е мога да влизам 10х
 
сега ако има некои пич да ми хелп и за Shopvete I Monstarite ше сън ви мн благодарен версиа 97д+99б сервера е хард ако искате о6те инфо мога да дам :П
 
Stone why you wrote to english ,never mind my skype is manawor
 
Becouse i have Os problems and typeing in BG in English letters is forbiden :)